Marija Naumova šoruden Latviju apceļos ar divām koncertprogrammām

1 komentārs
Marija Naumova šoruden Latviju apceļos ar divām koncertprogrammām
LETA

Dziedātāja Marija Naumova šoruden laidīs klajā gan jaunu dziesmu albumu, gan arī dosies koncertēt pa Latviju, priecējot klausītājus ar divām koncertprogrammām – “Kādā jaukā dienā” un “Līdz gaišām asarām”.

Naumovas jaunā soloprogramma Līdz gaišām asarām atklās romanču muzikālā stila rašanos un attīstību, ceļojumu laikā un vietā un līdz ar to – arī izmaiņas romanču skanējumā.

Savukārt programma Kādā jaukā dienā būs ieskats dziedātājas topošajā albumā, kas klajā nāks novembrī. Šīs koncertprogrammas koncertos skanēs klausītāju iemīļotas Naumovas repertuāra dziesmas jaunā aranžējumā, kuru autors ir ģitārspēles virtuozs un viens no labākajiem manuš stila ģitāristiem pasaulē – francūzis Sebastjens Žinjo, kurš piešķirs visiem zināmām dziesmām citu skanējumu.

Koncertprogramma Kādā jaukā dienā oktobrī skanēs Ķekavā, Alūksnē, Līvānos, Saldū, Rīgā, kultūras pilī Ziemeļblāzma un Rojā.

Koncertprogramma Līdz gaišām asarām izskanēs tikai četras reizes – 1.oktobrī Siguldas koncertzālē Baltais flīģelis, 7.oktobrī Ādažu Kultūras centrā, 9.oktobrī Mārupes Kultūras namā un 13.oktobrī Daugavpils Latviešu kultūras centrā.

Foto