Marija Naumova no Parīzes: Apkārt jaušamas lielas bailes

0 Komentāru
Marija Naumova no Parīzes: Apkārt jaušamas lielas bailes
Foto: F64 un Facebook.com/Marija Naumova

Dziedātāja Marija Naumova nu jau daudzus gadus par savām mājām dēvē Parīzi. Par laimi, piektdien notikušajos teroraktos ne viņa, ne viņas ģimene nav cietusi. Tikmēr skanīgās balss īpašniece dalās pārdomās par Parīzē notikušo un tur valdošo atmosfēru.

”Es nekad nebiju domājusi, ka tā var notikt arī ar mani, ka no rīta pamodīšos un būs sācies karš… Šodien Parīzē, vienā no skaistākajām pasaules pilsētām, ir šāda sajūta – ielas tukšas un tajā pat laikā rindas ar cilvēkiem, kas vēlas nodot asinis, sabiedriskais transports strādā daļējas slodzes režīmā, viss ir ciet, gaisā patrulē helikopteri, visur ieslēgti TV, radio, internets, ļaudis sazvanās, sarakstās, lai pārliecinātos, ka ar draugiem, tuviniekiem viss kārtībā. Un apkārt jaušamas lielas bailes.

Vakar visu dienu izjutu bailes – neizskaidrojami, tas bija nemiers un bailes, bet to norakstīju uz zvaigžņu stāvokli, piektdienu, trīspadsmito, pat palūdzu vīru, lai šoreiz viņš izņem bērnu no dārziņa.

Vēlētos notiekošo nosaukt par murgainu sapni, bet, lai vai cik tas ir sāpīgi, šis kļūst par daļu īstenības, mūsu dzīves un galvenais – nākotni mūsu mīļajiem bērniem.

Galvā ir viena vienīga doma, ko es varu darīt, lai kaut nedaudz vērstu lietas par labu, tomēr nekas vairāk kā litrs nodotu asiņu un lūgšanu nenāk prātā. To arī darām.

Visdziļāko līdzjūtību sūtu visiem, kas šajā baisajā naktī zaudēja savus mīļos. Lai miers mirušo dvēselēm. Dod Dievs, lai NEKAD un NEKUR šai naktij nebūtu turpinājuma. Lai mūsu sirdis nekļūtu ļaunas un atriebību alkstošas. Mieru, mīlestību, līdzcietību, piedošanu un pieņemšanu mums visiem… Parīzē 2015. gada 14. novembrī.”

FOTO

0 Komentāru