Margarita Vilcāne pēc skatuves vairs neilgojas

0 Komentāru
Margarita Vilcāne pēc skatuves vairs neilgojas
Foto: LETA

Dziedātājai Margaritai Vilcānei (73) allaž piemitusi aristokrātiska graciozitāte, lieliska figūra un apskaužama spēja būt tiešai. Īsta dīva. Kamēr pati skatuves gaitām pateikusi ardievas, dziedātāja seko līdzi norisēm pašmāju mūzikas lauciņā un atklāj, kuru uzskata par seksīgāko latviešu dziedātāju.

Dziedātāja Margarita Vilcāne pirms astoņiem gadiem īpašā koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī atvadījās no saviem klausītājiem. Šodien leģendārā latviešu estrādes zvaigzne pēc skatuves vairs neilgojas. ”Ar mani notika kaut kas jocīgs. Man visu mūžu bija nepieciešams kontakts ar klausītāju. Biju kā narkomāne – skatuve mani baroja, iepriecināja, deva īpašu kaifu. Taču vienā brīdī šī sajūta pazuda. Varbūt tādēļ, ka esmu jau visu pateikusi,” sarunā ar žurnālu Privātā Dzīve atzīst dziedātāja.

Par seksīgāko latviešu dziedātāju Margarita Vilcāne atzīst Emīlu no Musiqq. ”Balss viņam to seksīgumu piešķir, tā mani uzrunā,” atklāj dziedātāja, latviešu popmūzikas izpildītāju salīdzinot ar itāliešu tenoru Andreu Bočelli. ”Savulaik vedekla automašīnā man uzlika Bočelli ierakstu, un tas mani aizkustināja līdz asarām. Viņam ir tik seksīgs balss tembrs!”

Tikmēr starp pašmāju aktrisēm dziedātāja neredz pienācīgu sevis atveidotāju: ”Kur tad viņa ir – tās latviešu aktrises? Mums kaut kā ar tām aktrisēm īpaši neveicas. Skaistuļu epopeja pilnībā beigusies. Īsti skaistu, jaunu aktrišu kā Vija Artmane, savā laikā arī Lilita Ozoliņa, mums nav.” Starp Holivudas aktrisēm Vilcāne uzteic Merilas Strīpas un Džulijas Robertsas pievilcību. ”Protams, patīk arī jaunās, piemēram, Anna Heteveja,” viņa papildina.

Kaut Margarita Vilcāne ar rakstnieku Juriju Skopu salaulājās pēc ilgu gadu kopdzīves, dziedātāja uzskata, ka sievietei ir jābūt precētai. ”Nepiekrītu uzskatam, ka mūsdienās nav būtiski – esi precēta vai ne. Sievietei ir jābūt precētai, viņai obligāti vajag otru cilvēku blakus. Viņa nevar dzīvot viena. Lai ko arī neteiktu neprecētās, tas nav normāli,” sarunā ar Privāto Dzīvi atklāta ir dziedātāja.

0 Komentāru