”Man tas puišelis Kristiāns nav vajadzīgs!” Skandalozā skaistule Aija sāk jaunu dzīvi ar īstu vīrieti pie sāniem

78 komentāri
”Man tas puišelis Kristiāns nav vajadzīgs!” Skandalozā skaistule Aija sāk jaunu dzīvi ar īstu vīrieti pie sāniem
Kadrs no video

TV draugi šobrīd ar interesi seko līdzi ”Bez Tabu” skūpstu eksperimenta skandalozākā pāra Aijas un Kristiāna attiecību attīstībai. Kamēr Kristiāns paziņojis, ka meitene turpina viņu vajāt, Aija sarunā ar Skaties.lv iezīmē pavisam citu ainu. Viņai jau ir jauns pielūdzējs, un tāda Kristiāna simpātiskajai meitenei nemaz nevajagot.

”Izlasot Kristiāna stāstu par to, ka es viņu it kā vajājot, man sanāca smiekli. Mani tas 18 gadīgais puišelītis absolūti neinteresē, man jau ir cits pielūdzējs, 26 gadus vecs vīrietis,” sarunā ar Skaties.lv jaunumus atklāj simpātiskā meitene.

Aija beidzot atklāj pilnīgi visu! Lasi visu laiku atklātāko interviju šeit!

Viņa atklāj, ka tieši Kristiāns pēc skūpstu eksperimenta bijis tas, kurš meklējis ceļu atpakaļ pie meitenes. Puisis lūdzis meitenei telefona numuru, abiem esot izveidojusies normāla sarakste, kurā Kristiāns atzinies, ka meitene viņam nudien iepatikusies, pāris pat plānojis randiņu.

Foto


Taču Kristiāna vilciens bijis jau aizbraucis. Simpātisko meiteni ekrānā noskatījuši citi pielūdzēji. “Man rakstīja nenormāli daudz puišu, bet es neatbildēju. Līdz viens ieinteresēja,” stāsta Aija.

Kristiāna versiju lasi te!

Puisis, kuram viņa atbildējusi, pats stādījies priekšā kā kāda šova dalībieks, un tieši tāpēc, ka abi zina šāda veida popularitātes rūgto garoziņu, starp abiem izveidojies lielisks kontakts, kas pāraudzis jūtās. Taču Aija piedzīvojusi jau nākamo dzīves sitienu.

“Nokļuvu slimnīcā ar sirdi. Man no bērnības ir sirds mazspēja, un pēdējā laika pārdzīvojumi atkal saasināja situāciju.

Tā nav taisnība, ka es slimnīcā būtu nokļuvusi alkohola lietošanas dēļ. Jā, atzīšos, vienubrīd visa bija par daudz, un es ar draugiem aizgāju uz Vecrīgu, lai mazliet atslābinātos, iedzērām. Bet vai vienu reizi Vecrīgā var saukt par drausmīgu nodzeršanos? Nedomāju vis.

Un ne jau šīs reizes dēļ man radās problēmas ar sirdi. Tās radīja visi pēdējā laika pārdzīvojumi – darba zaudējums, notikumi ar puišiem,” izskaidro Aija.

Slimnīcā ļoti palīdz jaunā drauga atbalsts – puisis viņu lutina ar ziediem un mīļiem vārdiem. ”Viņš jau trīs reizes bijis pie manis ciemos slimnīcā, katru reizi ar ziediem.

Foto: ziedi no jaunā mīļotā

Lūk, tā ir vīrišķīga rīcība, ne aprunāšana internetā. Slimnīcā man jāguļ līdz piektdienai, bet centīšos sarunāt, lai izlaiž ātrāk.

Ko darīšu pēc tam? Vēl nezinu. Skaidri zinu tikai to, ka Kristiāna manā dzīvē nebūs. Lai viņš stāsta, ka es viņu vajāju.

Patiesībā tieši viņš ir tas, kurš turpina rakstīt un zvanīt, bet es telefonu neceļu un nereaģēju. Man ir jauna dzīve un jauns pielūdzējs,” gatava skaistam sākumam bez Kristiāna ir Aija.

Foto

Aija un Kristiāns