3 komentāri

24. decembrī, Ziemassvētku vakarā, dzimšanas dienu svin arī populārais mūziķis Sandis Kiops. Mākslinieks, kuram šodien aprit 37, kopā ar mīļoto izdomājis lielisku veidu, kā svinēt dubultsvētkus.

“Piedzimt Ziemassvētku dienā ir brīnumskaisti un jauki. Tas, manuprāt, ir vislabākais laiks, kad nākt šajā pasaulē – piedzimt vienā laikā ar Dieva dēlu Jēzu Kristu ir liels gods.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vārda tiešajā nozīmē – es jūtos izredzēts,” sarunā ar Skaties.lv prieku par dubultsvētkiem pauž Kiops.

FOTO: Sveiciens svētkos!

Mūziķis atklāj, ka jūt tikai pozitīvas sajūtas sakarā ar savu piedzimšanu Ziemassvētku vakarā. “Mani draugi nekad neaizmirst manu dzimenīti. Paldies manai mammai un tētim, ka ļāva piedzimt šajā skaistajā laikā.

Man kā īpaša dāvana šūpulī ir ielikta skaisti maģiska balss,” tā Kiops. Šogad viņš atzīmēs 37. dzimšanas dienu.

“Vispār jūtos uz kādiem gadiem 25. Domāju, ka iekšēji garā vecāks arī nekad nepalikšu. Šogad Ziemassvētkus un savu dzimšanas dienu sagaidīšu Čehijā, Prāgā, kopā ar savu mīlestību Dainu.

Prāgā Ziemassvētkos ir pasakaini skaisti, un mēs kopā ar mīlestību varēsim justies kā mazā pasaciņā, kura ir uzrakstīta tieši mums,” sajūsmas pilns ir Kiops.

TOP komentāri

 • dullais pastnieks
 • vispār
  0 0 0

  vispār

  ar ko tas Kiops naudu pelna? Ne sūda viņš nedara un nemāk darīt, tik vazājas pa pasauli ar to damočku. Lai vazātos vai nevazātos pa pasauli taču nauda ir vajadzīga!
 • nesaceries!!
  0 0 0

  nesaceries!!

  nesaceries, Kiop! Jēzus ir dzimis kaut kad rudenī, septembrī, laikam. To ir pierādījuši. Tā kā tā, nekāds jēzuliņš neesi - lai tev nesakāpj galvā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl