Komentāri
“Man nevajag 100 rozes un jaunāko “iPhone!”” Latvijas daiļākā Simona atklāj, kā svinēs savu vārda dienu
Foto no Simonas privātā arhīva

9. februāris ikvienai Simonai ir īpašs datums – tieši šodien skaistās gaviļnieces svin savu vārda dienu! Viena no šā brīža “karstākajām” meitenēm, TV6 mēneša meitene Simona Andersone, ir to dāmu vidū, kurai februāra sākumā ir svētki.

Simona portālam Skaties.lv atklāj plānus, kā pavadīs savu vārda dienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Simpātiskā meitene stāsta, ka svētkus pavadīs mājās.

“Šoreiz vārda diena paies pavisam mierīgi, atnāks ciemos daži draugi un radi. Rīt un parīt man ir daudz darāmā, kā arī jānodod liels darbs skolā, līdz ar to, lielai ballītei šoreiz īsti laika nebūs, tāpēc – “pa mierīgo”,” stāsta Simona.

Daiļajai meitenei patīk rīkot lielus jubilejas pasākumus, jo patīk uzņemt viesus.

Vairāk par Simonas hobijiem uzzini šeit!

Kas attiecas uz šā gada vārda dienas svinībām – Simonai ir milzīgs prieks, ka ārā ir labs laiks un viņa var pavadīt dienu ar meitiņu. Vīrs diemžēl pievienojies gaviļniecei vien nedēļas nogalē – Nikam esot darba darīšanas.

“Mājās esam divatā ar meitiņu. Meitiņa pagaidām vēl īsti nesaprot, ka mani ir jāsveic, jo ir vēl ļoti maziņa, bet šorīt viņa labi uzvedas un ir vesela – tā man ir lielākā dāvana kā mammai! Vakarā taisīsim nelielu uzkodu galdu, es iedzeršu kādu sarkanvīna glāzi. Vīram diemžēl iekrita svarīgs komandējums, tāpēc gaidīsim viņu mājās nedēļas beigās un tad arī ar nelielu novēlošanos, pasēdēsim ģimenes lokā,” savus plānus atklāj simpātiskā TV6 februāra meitene.

Simonai ļoti patīk viņas vārds, daudzi sakot, ka meitenes raksturam arī piestāv.

“Par godu vārdam Simona ir veltītas vairākas dziesmas un tas ir forši”, stāsta gaviļniece. “Agrāk, kad studentu gados piestrādāju par viesmīli, kad krievu klienti uzzināja manu vārdu, sāka dziedāt veco, slaveno krievu dziesmu – “Симона, девушка моей мечты [red. – Simona, manu sapņu meitene, tulk. no krievu valodas]. Tas bija nedaudz mulsinoši, bet smieklīgi un mīlīgi,” atminas Simona.

Vaicājot, kā Simonas vīrs savai sieviņai liek sajusties kā jubilārei, daiļava atklāj, ka nav vienas formulas.

“Vīrs mani sveic kā nu kuro reizi – pārsvarā svētkos saņemu klasiskas dāvanas, ko vīrieši dāvina savām sievietēm – konfektes, ziedus, smaržas, kādus jaunus auskariņus. Citreiz arī kas praktiskāks ir bijis. Nesaņemu katrā jubilejā 100 rozes un jaunāko “iPhone” un neteiktu, ka pēc tā alkstu. Agrāk man bija svarīgi, ko uzdāvina vīrietis, bet tagad tas nav tik būtiski,” norāda vārda dienas svinētāja.

Uzmanība, apliecinājumi un aplidošana no vīrieša puses Simonai ir ļoti svarīga, bet galvenais, lai tas nāk no sirds un, lai vīrietis ir centies. Ne vienmēr tam ir jātērē kaudze nauda, norāda TV6 mēneša meitene.

Foto: Simona ar ģimeni

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl