Maija Rozīte-Krištopane meitiņai devusi latvisku vārdu
Foto: publicitātes

Pirmdienas vakarā savu otro bērniņu pasaulē laida radio Star FM ētera balss, TV3 laika ziņu diktore Maija Rozīte-Krištopane.

Tapis zināms, kādu vārdu savai meitiņai nolēmuši dot vecāki. Pāra izvēle kritusi par labu vārdam Linda. Tas nozīmē, ka turpmāk 21. augustā Maija ar ģimeni ik gadu svinēs meitiņas vārda dienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ko par Lindām vēsta viņu vārda skaidrojums? “Iekšēja kultūra apvij ap Lindu labvēlības atmosfēru. Apveltīta ar pārcilvēcisku gribasspēku. Pilnasinīgi tver gan skumjos, gan labos dzīves mirkļus. Gaume pierāda Lindas vērienīgumu. Ir laba ģimenes tradīciju kopēja.” Latvijā šobrīd ir 7724 Lindas.

Arī savam pirmdzimtajam Maija ar vīru Kasparu devuši latvisku vārdu – Pauls. Šis vārds Latvijā ir 850 personām.

Foto

Maijas košais stils arī grūtniecības pēdējos mēnešos

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl