Madonnas tērpi ieintriģē kolekcionārus

0 Komentāru
Madonnas tērpi ieintriģē kolekcionārus
Foto: EPA/ LETA

Kamēr izsoļu nami vēsta par iespaidīgiem panākumiem mākslas darbu vairāksolīšanās, aug pircēju interese arī par relatīvi lētākiem šovbiznesa aprindu pārstāvju piemiņlietu krājumiem. Tikko ASV notikušā izsolē amerikāņu popzvaigznes Madonnas skatuves tērpu kolekcija izsolīta par 3,2 miljoniem ASV dolāru. Jaunus īpašniekus atradušas arī citas piemiņlietas.

Madonna kolekcionāriem ir interesanta ne vien ar faktu, ka savas karjeras laikā spējusi savienot mūziku un kino, kas ļāvis vizualizēt dažus no izsolē piedāvātajiem tērpiem. Par visdārgāko kļuva žakete, ko Madonna valkāja 1985. gada filmā Desperately Seeking Susan. Tā tika pārdota par 252 000 dolāru, kamēr tērps no dziesmas Material Girl videoklipa izsolīts par 73 125 dolāriem. Kāzu kleita no Madonnas un aktiera Šona Penna kāzām 1985. gadā pārdota par 81 250 dolāriem. Savukārt kleita, ko dziedātāja valkāja Who’s That Girl koncertturnejā, sasniedza 50 000 dolāru cenu.

Kalifornijā notikušajā izsolē tika piedāvātas arī popmūziķim Maiklam Džeksonam, dziedātājai Šērai, grupai The Beatles un citām slavenībām piederējušas mantas. Eksbītla Džona Lenona ikoniskās acenes ar apaļajiem rāmjiem tika izsolītas par 25 000 dolāru, bet rokmūziķa Elvisa Preslija gredzens pārdots par 57 000 dolāru.

0 Komentāru