Madonna taisnojas, ka no trīsriteņa nokritusi “skaidrā”

0 Komentāru
Madonna taisnojas, ka no trīsriteņa nokritusi “skaidrā”
Foto: instagram/madonna

Popdīva Madonna pagājušonedēļ radīja samērā lielu ažiotāžu, kad koncerta laikā nogāzās no trīsriteņa. Pēc ilga klusuma brīža šonedēļ leģendārā skatuves māksliniece centās atspēkot daudzviet izskanējušās aizdomas, ka viņa pirms koncerta mazliet par daudz ieskatījusies reibinošo dzērienu glāzītē.

57 gadus vecā popdīva pagājušonedēļ Austrālijā ar rozā parūku galvā un strīpainām zeķēm kājās parādījās uz skatuves, braucot ar trīsriteni. Tomēr bezrūpīgā izgājiena laikā notika nenovēršamais – pārāk strauji sagriežot stūri, Madonna nenovaldīja līdzsvaru un nogāzās uz skatuves. Skatuves veterāne izlikās, ka nekas traks nav noticis un vēlāk savā Instagram kontā publicēja foto, kurā redzama uz skatuves ar kokteiļa glāzi rokā.

Dziedātājas pārstāvji vēlāk skaidroja, ka tas esot bijis tikai viens Kosmo kokteilis, ko tradicionāli gatavo no degvīna un dzērveņu sulas. Tomēr daudziem video skatītājiem nešķiet, ka kokteilis bijis tikai viens.

Internetā publicēti arī citi fragmenti no Melburnas koncerta, kurā redzams, ka Madonna uz skatuves uzvedas sev neierastā visai haotiskā stilā, salīdzinot ar perfekti iestudētajiem koncertiem, kādus raduši redzēt viņas fani.

Madonna, kuras privāto dzīvi iedragājušas domstarpības ar bijušo vīru, kinorežisoru Gaju Ričiju par to, pie kura dzīvos abu kopīgais dēls Roko, šonedēļ taisnojās, ka koncertos iejutusies tēlā un ir šokēta, ka cilvēki nespēj to pamanīt. Pēc viņas teiktā, viņa nekad nekāptu uz skatuves reibuma stāvoklī.

Foto

0 Komentāru