1 komentārs

Mūziķa Sanda Kiopa talanta cienītāju starpā ir visu paaudžu pārstāvji – leģendārā ”Pīlādžoga” ir īsts hits arī jauniešu aprindās. Lai padarītu savu žetonvakaru īpaši neaizmirstamu, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas vidusskolēni uzaicināja slaveno pīlādžogotāju svinīgajā vakarā mazliet paplosīties kopā ar viņiem.

“Šī 12. klase ir manas daiļrades lieli cienītāji, tāpēc arī uzaicināja mani piedalīties šajā priekšnesumā,” Skaties.lv atklāj Kiops.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Kiopa dzīve

Vai redzēji Kiopa superpikanto klipu? Ja esi pilngadīgs, aplūko!

Kiops skolā sagaidīts patiešām sirsnīgi. “Tur bija bija visi skolotāji un vecāki. Publikas atsaucība bija liela un silta.

Pēc pasākuma daudzi vecāki nāca klāt, pateicās par priekšnesumu un par to, ka biju ar mieru piedalīties žetonvakarā. Man liels prieks par saviem faniem, kas jau ir vairākās paaudzēs un priecājas un bauda manu daiļradi.

Viens vidusskolnieks man pienāca klāt un teica: “Es esmu tavs lielākais fans, un tu esi mans dzīves paraugs”,” jūsmo Kiops.

Mākslinieks vēlas izmantot iespēju vēlreiz pateikt paldies saviem mīļajiem faniem visās Latvijas malās un uzsvērt: “Es savus fanus arī ļoti mīlu un vienmēr būšu kopā ar viņiem.”

Video: Kiopa uznāciens žetonvakarā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl