”Lūdzu, lūdzu, lūdzu, palīdziet mums!” Dzērumu pāri Nīderlandē solītā darba vietā sagaida dzīves lielākais murgs

”Lūdzu, lūdzu, lūdzu, palīdziet mums!” Dzērumu pāri Nīderlandē solītā darba vietā sagaida dzīves lielākais murgs

Pirms nepilnas nedēļas Latviju cerību pilni pameta Laura un Mārtiņš no ”Patiesības spoguļa”. Jaunieši devās uz Nīderlandi, kur tiem bijis apsolīts darbs ienesīgā vietiņā, taču diemžēl galamērķī viņus sagaidīja pavisam cita aina.

KARSTS! Ir jauns pavērsiens šajā lietā – lasi te!

Kā Skaties.lv no Nīderlandes ziņo Laura, abi ar Mārtiņu, nokļuvuši galamērķī, esot tuvu izmisumam. “Te nav tas, ko mums solīja.

Dzīvojam drausmīgos apstākļos mazā lauku ciematiņā. Mūsu istabā knapi pietiek vietas vienam, guļam vienvietīgā gultā.

Naudas mums tagad vispār nav. Esam tukšā, nevaram nopirkt ”paiku”. Nezinām, ko lai dara, jo pirmā nauda būs tikai pēc divarpus nedēļām un arī tad tikai man, jo darbu dabūju tikai es. Un tikai nakts maiņās. Mārtiņš ir bez darba.

Mans darbs atrodas astoņus kilometrus no mūsu naktsmītnes, un uz to var nokļūt tikai ar velosipēdu, kurš turklāt man ir par lielu. Un darbs ir astoņas stundas uz kājām ar 15 minūšu pārtraukumu. Pēc tādas nakts pat nav spēka ar riteni atbraukt uz māju,” Skaties.lv šausmu stāstu no Nīderlandes atklāj Laura.

Pāris aizbrauca no Latvijas cerību pilns. Lasi šeit!

Viņa neslēpj – abi uz Nīderlandi devušies cerību pilni, bet nu jūtas ”pavisam sūdīgi”. “Naudas nav pavisam un nezinām, kur to dabūt, lai vismaz paēst varam.

Foto: saldais pārītis Ventspilī

Mums pat nav, kam palūgt naudu, jo no visiem radiniekiem aizņēmāmies jau ceļam uz Nīderlandi. Mamma pārskaitīja 10 eiro, lai varam paēst, bet es šai naudai netieku klāt, jo komisijas maksa par tās saņemšanu ir lielāka,” tuvu asarām ir Laura.

Tas, ko abi šobrīd visvairāk vēlas, ir tikt mājās, taču arī to nespēj, jo nav naudas. “Nožēlojam, ka te atbraucām. Esam te iestrēguši – mums nav naudas pat tam, lai tiktu mājās uz Latviju,” tā Laura.

Viņa izmanto iespēju lūgt Skaties.lv lasītāju un fanu atbalstu – ja kāds atrodas Nīderlandē vai brauc tai cauri, varbūt ir iespēja atvest Lauru un Mārtiņu mājās.

Laura

Laura

“Dzīvojam Nivstatas (Nieuwstadt) ciematiņā. Esam gatavi braukt mājās kaut rīt. Lūdzu, lūdzu, lūdzu, palīdziet, ja varat! Apsolu, ka parādā nepaliksim. Mums ir planšete un fotoaparāts – Latvijā kaut tos nodosim lombardā un samaksāsim par ceļu.

Firma mūs piekrāpa. Vakar sēdēju gultā un raudāju – nožēlojam, ka atbraucām, jo mūs vienkārši piešņāca,” izmisumā Laura.

Ja spēj palīdzēt, sazinies ar Lauru Amolu portālā Draugiem.lv vai ar Skaties.lv tālākiem kontaktiem.

Foto: Mārtiņa un Lauras skaistā mīlestība