Komentāri

Septiņpadsmitgadīgā jaunzēlandiešu dziedātāja Lorde ieņem pirmo vietu mūzikas žurnāla “Billboard” ikgadējā ietekmīgāko jauno mūziķu topā.

Sarakstā iekļauts 21 mūziķis, kas vēl nav sasniedzis 21 gada vecumu.

“Billboard” nodēvēja šī gada topu par, “iespējams, visiespaidīgāko jauno mūziķu ražu”, visiem vēlot panākumus nākotnē. “Šie mūziķi jau ir daudz ko sasnieguši. Taču ar pārliecību varam teikt, ka viņi turpinās baudīt lielus sasniegumus arī pieaugušā vecumā. Šobrīd viņi ir tikai bērni, taču viņus jau uzmanīgi vēro visa mūzikas industrija,” pausts žurnālā.

Lorde pasaules uzmanību sasniedza ar dziesmu “Royals”.  Gada sākumā Ljaunā mūziķe saņēma “Grammy” balvu par labāko solo sniegumu popmūzikā. “Billboard” topā dziedātāja pārspējusi austrāliešu popgrupu “5 Seconds of Summer”, amerikāņu meiteņu grupu “Fifth Harmony” un kanādiešu tīņu elku Džastinu Bīberu.

“Billboard” 2014. gada ietekmīgāko jauno mūziķu saraksts:

 1. Lorde
 2. “5 Seconds of Summer”
 3. Džastins Bībers
 4. Mārtins Gariks
 5. “Fifth Harmony”
 6. Ostins Mahone
 7. Ērls Svetšērts
 8. Šons Mendess
 9. Bekija Džī
 10. “Chief Keef”
 11. Luiss Koronels
 12. Megana Treinore
 13. Kodijs Simpsons
 14. Madeons
 15. Bobijs Šmudra
 16. Skotijs Makrīrijs
 17. Trojs Sivans
 18. Rejs Sremurds
 19. “Akdong Musician”
 20. “The Vamps”
 21. “Unlocking The Truth”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl