Lola no skaistumkonkursa Bulgārijā atgriežas ar kroni

Komentāri
Lola no skaistumkonkursa Bulgārijā atgriežas ar kroni
Foto: facebook/lola.novikova.96

Dziedātāja un šova Dejo ar zvaigzni dalībniece Lolita Novikova atgriezusies no skaistumkonkursa Mrs. Planet Bulgārijā, kur tikusi pie kroņa un diviem tituliem. Dalība skaistumkonkursā bijusi piecdesmit gadus vecās dziedātājas sapnis kopš agras jaunības.

Enerģiskā dziedātāja gan sākumā par dalību konkursā bijusi skeptiska – piecdesmit gados uz skaistumkonkursu? Tomēr, sajūtot tuvinieku atbalstu, nolēmusi doties. Tas Lolai atmaksājies, jo dziedātāja mājās pārvedusi kroni un divus titulus – Mrs. Talent un Mrs. Friendship, raksta žurnāls Privātā Dzīve.

“Domāju, ka abi tituli man dava pārliecību, ka nekad nav par vēlu. Tas arī ir galvenais. Jūtos gandarīta un laimīga,” portālam Skaties.lv atzina dziedātāja.

Konkursā Mrs. Planet piedalījās daiļavas no Malaizijas, Dienvidāfrikas, Nigērijas, Igaunijas, Ukrainas, Krievijas, Austrālijas – gan precētas, gan neprecētas. ”Lielākā daļa ndāmu darbojās modeļu biznesā, un atšķirībā no manis skaistumkonkurss viņām bija kā darbs,” žurnālam Privātā Dzīves stāsta Lola, kura konkursa dalībnieču vidū bijusi visvecākā. Lola uz konkursa skatuves kāpusi gan vakarkleitā, gan latviešu tautastērpā, izpildot tautasdziesmu “Pūt, vējiņi!”. Viņas sniegumā publika dzirdēja arī Tīnas Tērneres hitu The Best.

”Interesantākais, ka daudzi mani uzskatīja par bulgārieti, un konkursa rīkotāji man pat piedāvāja Bulgārijas pilsonību. Bet man pietiek ar savu – Latvijas – pilsonību,” atzīst Lola.

Dziedātāja sociālajos tīklos publicējusi virkni fotogrāfiju gan no konkursa norises, gan aizkulisēm. Komentāros Lola saņem apsveikuma vārdus un laba vēlējumus. “Nobody is perfect, just Latvian girls,” ir sajūsmināts kāds no Lolitas draugiem.

Šopavasar dziedātāja Lola kopā ar Andri Antuzeviču startēja pašmāju TV šovā Dejo ar zvaigzni 4.  Vienu no Lolas enerģiskākajiem priekšnesumiem skaties video!

Lasi vēl