Lindsija Loena no Bora Bora salām atgriežas ar neārstējamu vīrusu

0 Komentāru
Lindsija Loena no Bora Bora salām atgriežas ar neārstējamu vīrusu
Foto: LETA

Dramatiski pavērsieni norisinājušies skandalozās aktrises Lindsijas Loenas dzīvē, kura no atpūtas pagājušā gada beigās Bora Bora salās atgriezusies ar neārstējamu tropisko vīrusu ar nosaukumu Chikungunya, ziņo Mirror. Šonedēļ viņa izlaista no slimnīcas, kur vajadzības gadījumā tiek ārstēta arī britu karaliskā ģimene.

Viņa vīrusu ieguvusi no kāda moskīta kodiena atvaļinājuma laikā Bora Bora. Starpposmu no lidmašīnas līdz savai mājas gultai zvaigzne pavadīja Karaļa Edvarda VII slimnīcā, karalienes ārstu uzraudzībā, raksta Mirror. Chikungunya vīruss sevī ietver dažādus simptomus reizē, piemēram, drudzi, locītavu sāpes un lielu nogurumu. Drudzis dažkārt var ievilkties līdz pat nedēļai, bet locītavu sāpes var turpināties pat gadiem.

Pēc pārvešanas no slimnīcas uz mājām arī Lindsijas mamma Dina no uztraukuma nevarēja palikt savās mājās, bet uzreiz devās uz Londonu, lai būtu pie meitas. Lai gan vīruss ir nāvejošs, iespējamība no tā nomirt ir tikai 1 pret 1000, tāpēc vēlēsim skandalozajai aktrisei tikai to labāko un pēc iespējas ātrāk tikt pie labas veselības.

Neskatoties uz to, ka slimība jau esot bijusi jūtama, atrodoties brīvdienās, spriežot pēc viņas Instagram profila, tas neesot traucējis baudīt atvaļinājumu un skaisto zemi. Zemāk varat apskatīt bildes no viņas atvaļinājuma:

http://instagram.com/p/xLh9K5Jc1F

http://instagram.com/p/xIiJTDJc16/?modal=true

http://instagram.com/p/w-fSUJpc2T/?modal=true

http://instagram.com/p/w69az4Jc7s/?modal=true

http://instagram.com/p/wuhXg9pcw2/?modal=true
0 Komentāru