Lindsija Loena atvainojas faniem

Pievienot komentāru
Lindsija Loena atvainojas faniem
Instagram / @linsaylohan

Nestreb karstu! Par šīs mācības patiesumu jau kuro reizi pārliecinājusies skandalozā aktrise Lindsija Loena.

Lindsijas Instagram profilā pirms dažām stundām parādījusies fotogrāfija un ieraksts, kurā aktrise atvainojas saviem faniem par savas privātās dzīves problēmu publiskošanu.

Aktrise raksta, ka ar viņu viss esot kārtībā un šobrīd viņa atpūšoties kopā ar labiem draugiem. Publicējot ierakstus par savas privātās dzīves nesaskaņām, Loena esot pārsteigusies un rīkojusies baiļu un skumju iespaidā. Norādot, ka ikviens dzīvē pieļauj kļūdas, aktrise ar nožēlu atzinusi, ka viņas kļūdas vienmēr bijušas publiskas. Pēdējos gadus Loena veltījusi sevis meklējumiem un raksta, ka viņai vajadzēja reaģēt uz šiem notikumiem ar skaidrāku prātu.

Dear friends. I’m good and well. #ATM I am taking time for myself with good friends. I am sorry that I’ve exposed certain private matters recently. I was acting out of fear and sadness… We all make mistakes. Sadly mine have always been so public. I have done a lot of soul searching in the past years, and I should have been more clear minded rather than distract from the good heart that I have. Social media comes with the territory of the business and the world we now live in. My intentions were not meant to send mixed messages. Maybe things can be fixed… Maybe not.. I hope they can. But I am 30 years old and I do deserve a #GENTLEgiant Life is about love and light. Not anger 🙏🏻 Thank you to those who stand by my side

A photo posted by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

Pagājušajā nedēļas nogalē Lindsija publicēja virkni ierakstu sociālajos tīklos, kas nu jau dzēsti, apvainojot savu līgavaini Jegoru Tarabasovu gan krāpšanā, gan viņas fiziskā ietekmēšanā. Policijā norāda, ka sestdien agri no rīta uz pāra dzīvesvietu patiešām tikusi izsaukta policija, tomēr neviens netika aizturēts. 

Aktrises tēvs medijiem skaidrojis, ka pēc nedēļas nogales notikumiem Tarabasovu Lindsijas no savas dzīves ir izslēgusi, kamēr pati aktrise savā Instagram ierakstā izteikusi cerību, ka varbūt šo situāciju vēl ir iespējams labot.

Lindsija Loena un Jegors Tarabasovs

💙💜💙🙏🏻💜💙

A photo posted by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

Love, Light, Sunshine & Sea 🙏🏻✌🏼️🙏🏻 It feels good to be Thirty 😉🌟

A photo posted by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on