Linda Leen, Ralfs Eilands un citas slavenības, kuru vizuālais tēls liedz valkāt tautas tērpu

Komentāri
Linda Leen, Ralfs Eilands un citas slavenības, kuru vizuālais tēls liedz valkāt tautas tērpu
Foto: LETA un Facebook.com

Sociālajos tīklos sākušās plašas diskusijas par nesen uzsākto akciju Katram savu tautas tērpu. Mudinot iedzīvotājus neaizmirst par sentēvu tradīcijām, radīts nebijis projekts, kas Latvijas iedzīvotājus informē ne vien par daudzajiem tautas tērpa veidiem, bet arī par to pareizu valkāšanu.

Sekojot mājaslapā Dziediundejo.lv ievietotajai informācijai, izrādās, liela daļa Latvijā populāru skatuves mākslinieku un talantīgu dziedātāju nemaz tautas tērpu, bez krasas imidža maiņas, valkāt nedrīkst.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā liecina lapā ievietotā informācija, nēsāt tautas tērpu nebūtu pieļaujams gadījumā, ja mati ir nevīžīgi veidoti vai sapīti afrikāņu bizītēs vai dredos. Tāpat šo sentēvu rotu nav ieteicams kombinēt ar košu grimu.

Pamatojoties uz šiem nosacījumiem, varam secināt, ka šobrīd tautas tērpu nav ieteicams vilkt mugurā afrikāņu bizīšu īpašniecēm, dziedātājām Lindai Leen un Samantai Tīnai, kā arī dredu valkātājam, dīdžejam un mūziķim Horenam. Diemžēl arī māksliniecei Elitai Patmalniecei šis prieks ies secen.

Atklātās vietās redzamo tetovējumu dēļ līdzīgu ”izbalsošanu” neiztur dziedātājs, grupas PeR līderis Ralfs Eilands. Etiķetes speciālisti varētu raukt uzacis arī par dziedātājas, šova OKartes Skatuve dalībnieces Košās (Anita Intaite) pārāk spilgto matu krāsu.

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl