Linda Leen izdos DVD un izziņo prezentācijas koncertu Cēsīs

0 Komentāru
Linda Leen izdos DVD un izziņo prezentācijas koncertu Cēsīs
Foto: Edijs Pālens, LETA

Vasaras nogalē Dzintaru koncertzālē izskanēja vērienīgs un krāšņs dziedātājas Lindas Leen labāko autordziesmu koncerts Klasika, kura DVD/BluRay ieraksts nāks klajā novembra vidū. Par godu tā izdošanai Linda Leen un mūziķi aicina uz prezentācijas koncertu 30. novembrī Vidzemes koncertzālē Cēsis, informē dziedātājas pārstāve Kristīne Skvarnaviča.

DVD/BluRay Klasika prezentācijas koncertā Lindas Leen labākās oriģināldziesmas kopā ar autori izpildīs klasisko stīgu instrumentu virtuozi – ģitārists Kaspars Zemītis, Štrausa stīgu kvartets un perkusiju meistars Rihards Zaļupe. Koncertu scenogrāfijas autors – Kristaps Skulte, projekcijas – Viktors Keino, gaismu mākslinieks – Oskars Pauliņš.

Koncertu Klasika Dzintaros, kas tiks izdots DVD/BluRay, atzinīgi vērtēja gan mūzikas mīļotāji, gan profesionāļi. “Koncertā Lindas labākās dziesmas skan, neievērojot hronoloģisku secību, jo labiem muzikāliem darbiem nav noilguma. [..] Linda Leen – autore, pianiste, flautiste un laikam gan vienīgā savas paaudzes dziedātāja, kuru ir pamats dēvēt par dīvu, pavisam noteikti ir labāka par daļu to ārzemju dziedātāju, kuras uzstājas arēnās visā pasaulē”, recenzijā laikrakstam Diena raksta Uldis Rudaks.

Biļetes uz DVD/BluRay Klasika prezentācijas koncertu 30. novembrī Vidzemes koncertzālē Cēsis var iegādāties visās Biļešu paradīzes kasēs un internetā bilesuparadize.lv.

0 Komentāru