Linda Leen atgriežas ar juteklīgu dziesmu ”Beyond Velvet Skin”

1 komentārs
Linda Leen atgriežas ar juteklīgu dziesmu ”Beyond Velvet Skin”
Publicitātes foto

Priecīgas ziņas visiem Lindas Leen faniem – dziedātāja un dziesmu autore laidusi klajā pirmo singlu ”Beyond Velvet Skin” no 2017. gada 11. janvārī gaidāmā trešā autordziesmu soloalbuma ”Digital Church”. Turklāt šodien tiek izziņota dziedātājas koncerttūre.

”Tā ir vienlaicīgi eiforiska ļaušanās jutekliskiem impulsiem un jautājums – kas slēpjas aiz fasādes, laipojot starp padošanos instinktu varai un vēlmi tapt patiesi ieraudzītam dziļāk, iekšpus čaulai.

Galvenais instrumentālais motīvs radies albuma ieraksta sesijas pirmajā stundā, kad skaņas pārbaudes laikā nejauša, improvizēta tēma starp mūziķiem manī aizķērās kā asns jaunam skaņas dizainam un dziesmai, un tā naktīs līdz sesijas beigām jau biju pilnveidojusi tās melodiju un tekstu.

Sapņainā, varbūt pat mazliet psihodēliskā dziesmas pamatkrāsa ir viena no albuma muzikālajām šķautnēm, un tā kalpoja arī par iedvesmu videoklipa idejai,” stāsta dziedātāja.

Foto

Dziesmas ierakstā dzirdama mūziķu Jāņa Ruņģa, Ivara Arutjunjana, Džonatana Guzmana (Jonatan Guzman, Zviedrija) un Toma – Edija Nordena (Tom-Eddye Norden, Zviedrija) saspēle muzikālā producenta Gata Zaķa vadībā.

Video veidošanā piedalījušies režisors Rihards Gēcis, operators Ritvars Bluka, Jānis Raitums ar efektu animāciju, horeogrāfe Līga Liberte, stāsta varoņi Georgs Dvališvilli (Georg Dwalischwili), Aminata Grieta Diarra, Haua Ieva Diarra, producente Anna Miesniece un grimētāja Sanda Bojāre.

Video

Līdz ar ziņu par jauno dziesmu tiek izsludināta Lindas Leen gaidāmā albuma koncertturneja, kuras ietvaros 11. martā dziedātāja uzstāsies Latgales vēstniecībā Gors Rēzeknē, 16. martā – koncertzālē Palladium Rīgā, 19. martā – Vidzemes koncertzālē Cēsis un 26. martā koncertzālē Lielais dzintars Liepājā.

“Uzstāšanās ”dzīvajā” man vienmēr ir bijusi saldākā un gaidītākā kārta no mūziķa darba, tāpēc marts būs mans medusmēnesis ar Mūzu un izciliem mūziķiem! Dažas no jaunā albuma dziesmu demo versijām bija dzirdamas 2013. gada promo koncertos DEMO un mūzikas festivālos Positivus un Summer Sound, tagad tās skanēs pilnveidotā, konceptuāli vienotā veidolā. Viennozīmīgi – ar jaudu,” atzīst Linda Leen.

Biļetes uz koncertiem pieejamas no šodienas, 24. novembra, Biļešu servisa kasēs un internetā. Pirmās 500 biļetes pieejamas par 18 eiro, pēc tam biļešu cena pieaugs.
1 komentārs