Lietuviešu producents palicis slaidāks un filmēšanas laukumā par Skulti neliekas ne zinis

1 komentārs
Lietuviešu producents palicis slaidāks un filmēšanas laukumā par Skulti neliekas ne zinis
Foto: Skaties.lv

Pagājušajā nedēļā aktrise Evija Skulte ieradās Sapņu fabrikā, lai filmētos TV3 raidījumā Es mīlu Tevi, Latvija!. Tur viņa kāŗtējo reizi centās atstāt iespaidu uz savu bijušo līgavaini lietuviešu producentu Rimvīdu Martinaiti, raksta žurnāls Privātā dzīve.

Evija grozās, kā grib, Rimvīdam vienalga

Pavasarī, kad Evijas un Rimvīda attiecībās radās nopietnas problēmas, lietuviešu producents visiem spēkiem centās atgūt aktrises mīlestību. Viņš apmeklēja pasākumus, kuros piedalījās Evija, un izmantoja katru iespēju, lai pabūtu viņas tuvumā. Bija skaidri redzams, cik ļoti Rimvīds pārdzīvo atšķirtību no mīļotās. Tagad viņš šai krīzei esot ticis pāris. Pagājušonedēļ raidījuma Es mīlu tevi, Latvija! filmēšanas dalībnieki pamanīja, ka Evijas koķetērija uz Rimvīdu vairs neatstāj iespaidu, raksta dzeltenās preses izdevums. Agrāk viņš būtu centies ar aktrisi pārmīt kādu vārdu, taču tagad abi uzvedās tā, it kā nemaz nebūtu pazīstami.

FOTO

Iepriekš pat apsprieda kāzu plānus

Filmēšanas vietā Evija kopā ar saviem dēliem ieradās ar taksometru. Viņa bija tērpusies seksīgā kokteiļkleitā un apburoši smaidīja. Producents viņai neizrādīja nekādu uzmanību, taču arī nesteidzās pamest kolēģu kompāniju, kurai pievienojās viņa bijusī mīlestība. Rimvīds šķita apmierināts ar dzīvi, kļuvis slaidāks un ieguvis skaistu iedegumu.

Evija Skulte pēc šķiršanās no lietuviešu producenta presē ne reizi vien atzinusi, ka nopietnas attiecības viņai neesot sevišķi svarīgas. Darbs un bērni esot daudz nozīmīgāki. Taču vēl pirms pusgada viņa ar Rimvīdu apsprieda kāzu plānus.