Liepājā sākas “Fontaine Festival”

Komentāri
Liepājā sākas “Fontaine Festival”
Louie Fontaine & Starlight Searchers. Foto: giersa.pl

No 15. līdz 17. augustam notiekošajā “Fontaine Festival” uz piecām skatuvēm uzstāsies vairāk nekā trīsdesmit pašmāju un ārvalstu mūziķu un dīdžeju. Šogad festivāla moto – Angels In Hell.

Festivāla galvenie viesi izvēlēti gan no ārvalstīm, gan pašu mājām, un īpašs notikums būs leģendārā latviešu mūziķa Žorža Siksnas uzstāšanās. Uz Fontaine Festival galvenās – “Gypsy Camp” – skatuves būs iespēja redzēt arī “Pete Anderson and The Swamp Shakers”, “Latvian Blues Band”, festivāla namatēva Luija Fonteina grupu “The Starlights Searchers”, kā arī “Gagarin Brothers” no Krievijas, “Lapko” un “Knucklebone Oscar” no Somijas un Adamu Bombu no ASV, kurš sadarbojies ar neskaitāmiem rokmūzikas grandiem, arī grupu “AC/DC”, “Kiss”, “Hanoi Rocks”, “Guns’n’Rose” dalībniekiem, kā arī pats bijis vairāku minēto grupu dalībnieks.

Uz pārējām skatuvēm koncertus sniegs grupas “Bloody Heels”, “Karmafree”, “Rūsa”, “Inokentijs Mārpls”, “Rebel Riot”, “All Day Long”, liepājnieki “Nasty Smile” un “Return To Surface”, “The Coco’nuts”, “Blinded Memory”, “Mary Jane”, “Sacramental”, “The Big Bluff”, zviedru cītaru kvartets “Palace On Wheels”, “Kuadra”, “Halfchicken” un “Voyeur “no Itālijas, “Strauss” no Lielbritānijas, “Manzana” no Somijas, “Gjutjarn” un Bulletsize no Zviedrijas, kā arī “The Briefing”, kuriem šis būs vienīgais vasaras koncerts Latvijā. Bārā “Prison Bar” uzstāsies dubstep dīdžeju apvienība “Unknown Crusade” un Cannadis jeb Horens ar saulainu reggae un dancehall mūziku.

“Fontaine Festival” notiks Liepājas klubā “Fontaine Palace” un tā terasē “Acropolis”, viesnīcas “Fontaine Royal” bāros “Fire Bar” un “Prison Bar”, kā arī pagalmā “Gypsy Camp”. Biļetes pieejamas visās Biļešu servisa kasēs un internetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl