Komentāri
Liene Greifāne, vīlusies pieaudzētajos matos, atgriežas īsmates tēlā
Foto: instagram/lienegreifane

Dziedātāja Liene Greifāne (29) pēc mēnesi ilgas iejušanās garmatainas skaistules ampluā nolēmusi atgriezties pie dabīgo matu patiesā garuma un ar jauno tēlu iepriecina savus sociālo tīklu sekotājus.

Dziedātāja Liene Greifāne un šova Dejo ar zvaigzni ceturtās sezonas uzvarētāja maija sākumā savus fanus pārsteidza ar krasām izmaiņām izskatā – nedēļas nogales laikā no īsu matu nēsātājas kļūstot par garmatainu skaistuli. Nu, kad pagājis mēnesis pēc šīm pārvērtībām, dziedātāja nolēmusi atgriezties pie saviem īstajiem matiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Garie, protams, labāk, bet ļoti grūti ar viņiem, jo saulē paliek ļoti sausi, veļas savā starpā un grūti izķemmēt. Manējie taukojas, un beigās jāmazgā katru otro dienu. Viņus izžāvēt varēja stundas laikā, un tad vēl jāveido, un tas viss katru dienu. [..] Es šos, ņemot nost, pazaudēju ļoti daudz savu matu, lai arī šī metode bija it kā saudzējoša,” vīlusies par salonā Mella pieaudzētajiem matiem sociālajos tīklos pauž Liene.

”Īsām frizūrām nav ne vainas, vienīgi man nepatīk daži tizlie garumi, kurus audzējot jāpārdzīvo,” smej dziedātāja.

Tikmēr Lienes fani steidz paust savas domas par dziedātājas jauno un iepriekšējo frizūru.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl