Komentāri

Tas brīdis ir klāt, ja kādam vēl nav kāda dāvana vai, vēl trakāk, Ziemassvētku eglītes mājas, šis nu patiesi ir pēdējais brīdis, kad ķerties klāt abu šo lietu drudžainiem meklējumiem. Ja vismaz vienā no šiem punktiem vēlies izvairīties no trakās burzmas, mājas lielāko rotājumu varbūt jādodas meklēt uz mežu? Portāls Skaties.lv lūdza dziedātājai un šova Dejo ar zvaigzni uzvarētājai Lienei Greifānei nofilmēt un atsūtīt mums video, kā viņai veicās Ziemassvētku, kā viņa pati saka, neglītes meklējumos.

Starp citu, ja esi rīdzinieks, aptuveni 50 kilometru rādiusā, visticamāk, labāko versiju Ziemassvētku eglei neatradīsi, jo visas labākās jau būs “izķertas”. Par to jums pastāstīs arī Latvijas Valsts meži. Lai gan Greifānei beigu beigās tomēr izdevās to atrast, viņa atzīst, kas der tikai kā dekors vāzē, nevis kā galvenais koks mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Smejoties dziedātāja atzīst, ka tieši šajā brīdī, ja kāds bija apņēmības pilns doties uz mežu un pats nocirst (vai nozāģēt) vienu kociņu, kas arī pēc likuma ir atļauts – katram Latvijas iedzīvotājam personiskajām vajadzībām no meža atnest mājās vienu eglīti -, labāk tomēr izvēlēties placīšus, kur tās var iegādāties. “Garas un īsas, lielas un platas, tur var atrast visu. Es pati arī tā darīšu. Nākamgad, ja sagribēsies pašai doties uz mežu, to ieplānošu ātrāk,” portālam Skaties.lv stāsta Greifāne.

Kā viņai izdevās atrast to, kas pašlaik viņas mājās atrodas goda vietā (līdz tiks atrasta pienācīga aizstājēja), skaties viņas pašas sagatavotajā videomateriālā!

Video

Lienes Greifānes mini-egle – pirms un pēc

Foto: Liene Greifāne

Foto: Liene Greifāne

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl