Liene Greifāne uzfilmē, kā viņa dodas meklēt Ziemassvētku (n)eglīti!

Pievienot komentāru
Liene Greifāne uzfilmē, kā viņa dodas meklēt Ziemassvētku (n)eglīti!
Foto: ekrānuzņēmums

Tas brīdis ir klāt, ja kādam vēl nav kāda dāvana vai, vēl trakāk, Ziemassvētku eglītes mājas, šis nu patiesi ir pēdējais brīdis, kad ķerties klāt abu šo lietu drudžainiem meklējumiem. Ja vismaz vienā no šiem punktiem vēlies izvairīties no trakās burzmas, mājas lielāko rotājumu varbūt jādodas meklēt uz mežu? Portāls Skaties.lv lūdza dziedātājai un šova Dejo ar zvaigzni uzvarētājai Lienei Greifānei nofilmēt un atsūtīt mums video, kā viņai veicās Ziemassvētku, kā viņa pati saka, neglītes meklējumos.

Starp citu, ja esi rīdzinieks, aptuveni 50 kilometru rādiusā, visticamāk, labāko versiju Ziemassvētku eglei neatradīsi, jo visas labākās jau būs “izķertas”. Par to jums pastāstīs arī Latvijas Valsts meži. Lai gan Greifānei beigu beigās tomēr izdevās to atrast, viņa atzīst, kas der tikai kā dekors vāzē, nevis kā galvenais koks mājās.

Smejoties dziedātāja atzīst, ka tieši šajā brīdī, ja kāds bija apņēmības pilns doties uz mežu un pats nocirst (vai nozāģēt) vienu kociņu, kas arī pēc likuma ir atļauts – katram Latvijas iedzīvotājam personiskajām vajadzībām no meža atnest mājās vienu eglīti -, labāk tomēr izvēlēties placīšus, kur tās var iegādāties. “Garas un īsas, lielas un platas, tur var atrast visu. Es pati arī tā darīšu. Nākamgad, ja sagribēsies pašai doties uz mežu, to ieplānošu ātrāk,” portālam Skaties.lv stāsta Greifāne.

Kā viņai izdevās atrast to, kas pašlaik viņas mājās atrodas goda vietā (līdz tiks atrasta pienācīga aizstājēja), skaties viņas pašas sagatavotajā videomateriālā!

Video

Lienes Greifānes mini-egle – pirms un pēc

Foto: Liene Greifāne

Foto: Liene Greifāne