Komentāri
“Lielā Dzintara” spāru svētku koncerts pārcelts uz “Pūt, vējiņiem”
Foto: Liepājas Dome

Topošās Liepājas koncertzāles “Lielais Dzintars” spāru svētku koncerts 30. augustā plkst. 19.00 klausītāju lielās intereses dēļ no jaunceltnes pārcelts uz koncertestrādi “Pūt, vējiņi!”.

“Estrāde “Pūt, vējiņi!” spāru svētku koncertam tika izvēlēta, jo, redzot publikas lielo interesi, kļuva skaidrs, ka “Lielā Dzintara” kamerzāle nespēs uzņemt visus klausītājus,” par koncerta norises vietas maiņu stāsta SIA “Lielais Dzintars” valdes loceklis Ints Dālderis. “Manuprāt, koncertdārzs “Pūt, vējiņi!” pēc “Lielais Dzintars” pabeigšanas būtu nākamais kultūras infrastruktūras objekts Liepājā, kura uzlabošanai būtu jāpievērš īpaša uzmanība,” papildina Dālderis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

SIA “Lielais Dzintars” atvainojas par sagādātajām neērtībām un kā kompensāciju tiem, kuri jau iegādājušies biļetes uz koncertu sākotnēji paredzētajā kamerzālē, piedāvā iespēju 30.augustā plkst. 13.00 būvnieku pavadībā apskatīt “Lielais Dzintars” jaunceltni. Savu dalību koncertzāles apskatei lūgums apstiprināt, nosūtīt e-pastu uz baiba.boze@greatamber.lv.

Spāru svētku koncerta programmā iekļauti divi skaņdarbi: Jura Karlsona “Koana” un pirmatskaņojumu piedzīvos Kārļa Lāča “Liepājas koncerts flautai, obojai un orķestrim 42.195”. Kā zināms, 42.195 kilometri ir oficiālais maratona garums, un tā īpašības – mērķtiecība, nepārtraukta kustība, sacensība, attīstība un izaugsme – varam pielīdzināt arī “Lielā Dzintara” šī brīža būvniecības gaitai.

“Skrienot cilvēks ik uz soļa piedzīvo tā saucamo lidojuma fāzi, kad abas kājas ir atrautas no zemes. Lidojums ir arī visbiežāk minētais sajūtu raksturojums pēc garo distanču mērošanas, to pielīdzina ļoti spēcīgai prieka un laimes emociju izpausmei,” stāsta darba autors Lācis.

Koncertā piedalīsies solisti Miks Vilsons (flauta) un Pēteris Endzelis (oboja), Liepājas Simfoniskais orķestris, pie diriģenta pults – Atvars Lakstīgala.

Biļetes uz spāru svētku koncertu pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā.

Spāru svētku koncerts būs teju noslēdzošais pasākums šī gada festivālā “Liepājas vasara”, kas aizrit topošās koncertzāles “Lielais Dzintars” gaidīšanas zīmē. Gan koncerta klausītāji, gan “Pūt, vējiņi!” apmeklētāji uzreiz pēc koncerta plkst. 21.00 aicināti doties uz Liepājas pludmali, kur norisināsies Senās uguns nakts pasākums “Ziemeļu pavasaris”.

Lasi vēl