Lembergs ar mīļoto ir abu pirmdzimtā gaidībās

Komentāri
Lembergs ar mīļoto ir abu pirmdzimtā gaidībās
Foto: F64

Ventspils mērs Aivars Lembergs (61) un Ventspils pilsētas domes izpilddirektora vietniece Kristīne Krasovska (37) ir sava pirmdzimtā mazuļa gaidībās, raksta žurnāls Vakara Ziņas.

Aivars Lembergs ar Kristīni pirmo reizi sabiedrībā izgāja 2013. gada pavasarī. Uzreiz radās iespaids par mīlošu, saskanīgu un košu pāri. Tagad, kad gan Aivars, gan Kristīne ir juridiski brīvi, nākotnē varēs salaulāties. Abu prieku par uzsākto kopdzīvi vairo ziņa par abu pirmā bērniņa pieteikšanos. Mazulim pasaulē jānāk nākamā gada sākumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Daba jau ir sadalījusi lomas. Es domāju, ka vīrietim tur nav jāmaisās,” jautāts par iesaistīšanos bērniņa gaidības procesos žurnālam Vakara Ziņas bilda Ventspils mērs. Viņam nav būtiski, vai gaidāma meitene, vai zēns. ”Būsim priecīgi par to, ko Dieviņš dos! Bērns – tās ir emocijas. Šis laiks man ļoti daudz nozīmē. Tā kā Kristīne ir mātes cerībās, arī man tas ir cerību laiks,” norāda Aivars.

Savai mīļotajai sievietei Lemberga kungs nemitīgi atgādinot par pareizu uzturu un apstiprina jau iepriekš izskanējušo dižošanos, ka rūpes par virtuvi tiek dalītas. ”Kristīnei nav jābūt kalponei virtuvē. Mums ir katram savs. Viens griež salātus vai lasi, kamēr otrs sagatavo biezpienu, kafiju vai tēju. Kopā darbojoties pa virtuvi, darbi ātrāk iet uz priekšu un laiks ietaupās. Turklāt tas ir laiks, ko varam pavadīt divatā parunājoties,” spriež Ventspils mērs.

Aivaram Lembergam iepriekšējā laulībā dzimušie bērni Anrijs un Līga jau ir izauguši, bet ar Kristīnes dēlu Martinu Kristoferu, kas pasaulē nācis viņas iepriekšējās attiecībās, Lembergam izveidojusies lieliska saikne.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl