Leģendārajam Viktoram Lapčenokam 70! Saruna ar mūziķi dzimšanas dienas rītā

5 komentāri
Leģendārajam Viktoram Lapčenokam 70! Saruna ar mūziķi dzimšanas dienas rītā
Dziedātājs Viktors Lapčenoks uzstājas mūžībā aizgājušā komponista un dziesminieka Ulda Stabulnieka atceres koncertā "Tik un Tā". (Foto: LETA)

Šodien, 16. janvārī, apaļu jubileju svin Viktors Lapčenoks – izcilajam Latvijas estrādes māksliniekam aprit 70. Sarunā ar Skaties.lv Lapčenoks atklāj, kā jūtas savos 70 un kādas svinības ieplānojis.

“Jūs visi man vienmēr jautājat par to mūžīgās jaunības noslēpumu, bet es vakar paskatījos uz sevi televizorā un secināju, ka tik jauns jau nemaz vairs neizskatos! Jā, vecajos video, tur ir jauns puisis,” sarunā ar Skaties.lv pats par sevi labsirdīgi pasmejas Lapčenoks.

Vienīgais, ko viņš ievēro, un kas, iespējams, savā ziņā atbildīgs par mūziķa neizsīkstošo enerģiju – Lapčenoks jau vairāk kā 30 gadus nelieto alkoholu.

FOTO

“Savulaik es biju izvēles priekšā – vai nu es vai nu alkohols. Izvēlējos pilnībā atteikties, nu jau būs pāri 30 gadiem kā vispār nelietoju,” atklāj mākslinieks. Viņš gan smejas, ka ”pacelt glāzīti” pašam uz saviem 70 tas neliedzot.

“Pacelt glāzi jau ir atļauts, nevajag dzert!” smejas mūziķis. Šovakar viņš ieplānojis nelielas svinības ģimenes lokā. “Ne tāpēc, ka nepatiktu tas skaitlis 70 – vienkārši  esmu atradis no ballēm.

Būs koncerti, pēc tiem jau būs vēl kāda pasēdēšana ar kolēģiem. Pa vairākām daļām sanāks tā svinēšana,” tā Lapčenoks.

Savā 70. dzimšanas dienas rītā Lapčenoks modies ar īpašu prieku, līksmojot par fantastiski skaisto dienu, kas uzaususi līdz ar viņa jubileju. “Pie mums, Garkalnē, ir šausmīgi smuki sasnidzis un spīd saulīte – šāda laiks man sagādā īpašu prieku,” par dabas dāvanu līksmo Lapčenoks.

VIDEO

TOP komentāri

 • Margarita Grobiņa
  +4 +4 0

  Margarita Grobiņa

  Lai vēl ilgus gadus no Tavas balss, Viktor, reibst galva! Tu esi unikāls! Daudz laimes Jubilejā!
 • tizlais
  +2 +2 0

  tizlais

  Labāku dziedātaju es nezinu.... viņš bija vairāk kā sapnis... miljards... visu to labāko Tev...
 • Normunda mamma
  +2 +2 0

  Normunda mamma

  Viktor,sveicu skaistajā jubilejā! Mums liels prieks,ka Tu tik jauki dzīvo,strādā,un mūzikas jomā tikai audz! tā turpināt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl