Led Zeppelin noraida apvienošanās piedāvājumu

0 Komentāru
Led Zeppelin noraida apvienošanās piedāvājumu
Britu rokgrupas Zeppelin dalībnieki Džons Pols Džounss, Džimijs Peidžs, Roberts Plānts un Džeisons Bonams 2012. gadā. (Foto: Reuters/ Scanpix)

No astronomiskas naudas summas atteicies Britu rokgrupas Led Zeppelin vokālists Roberts Plānts. Viņš noraidījis piedāvājumu par pusmiljardu mārciņu sarīkot grupas atkalapvienošanās koncertturneju.

500 miljoni mārciņu jeb 638 miljoni eiro ir naudas summa, kas tāpat vien apkārt nemētājas. Taču britu žurnāls New Musical Express vēsta, ka tieši tik vērtu darījumu grupas Led Zeppelin atlikušajiem dalībniekiem piedāvājis britu miljardieris Ričards Brensons ar lūgumu sarīkot 35 koncertu sēriju Lielbritānijā. Taču 66 gadus vecais Plānts esot uzstājis, ka neplāno vairs koncertēt kopā ar grupu, kaut arī pārējie grupas dalībnieki esot piekrituši nekavējoties.

Ričards Brensons ir kaislīgs Led Zeppelin fans. Jau iepriekš izskanējušas baumas par viņa centieniem panākt grupas apvienošanos.

Led Zeppelin pēdējoreiz kopīgi uz skatuves kāpa 2007. gadā koncertā Londonā. Rokgrupa nesen izdeva jaunas reiz izdoto albumu versijas, kas jau iekļuvušas Lielbritānijas mūzikas topa pirmajā desmitniekā.

0 Komentāru