Laura Raila izdod romantisku dziesmu un video

1 komentārs
Laura Raila izdod romantisku dziesmu un video
Publicitātes foto

Dziedātāja Laura Raila, kura plašāku atpazīstamību guva, piedaloties šovā OKartes skatuve, savus klausītājus iepriecina ar jaunu dziesmu Un tu nāc un videoklipu.

Kā vēsta pati dziedātāja, ”dziesma stāsta par pozitīvo mīlestību, par gaišām ilgām pēc otra, par laiku, kad mīļotie kādu laiku nevar būt kopā, vai nav vēl sastapušies. Dziesma domāta visiem, katrs var atrast teksta rindiņu, kas to uzrunā. Vēlos, lai apkārt valda vairāk patiesas mīlestības, sapratnes un harmonijas.”

Dziesmas mūzikas un teksta autore ir pati Laura Raila, taču lielu ieguldījumu muzikālās aranžijas tapšanā ieguldījis grupas Otra puse mūziķis Jānis Čubars. ”Jānis uzķēra manu domu, un dziesma tiešām sanāca tāda, kādu es to sajutu,” stāsta Laura.

”Dziesma interesanta arī ar to, ka tās laikā top zīmējums, kas paspilgtina dziesmas tekstu,” norāda mūziķe un akcentē, ka liels ieguldījums ir māksliniecei Reginai Renjutei, kura īsā laikā spēja uzzīmēt portretu ar ogli.

”Dziesmā vēlējos parādīt vienkāršību, romantiku, dabu, emocijas, tādēļ visus kadrus safilmējām vienā dienā, par to paldies jaunajam talantam Ivo Buģim. Kad runājām teicu, ka vēlos sajūtu klipu un tāds tas arī ir sanācis,” atzīst Laura Raila. Video uzņemts Ķemeru tīrelī.

Foto

Video

1 komentārs