Komentāri
Latvijas slavenību svētku galdi un apsveikumi Latvijai dzimšanas dienā
Foto: Facebook.com

Šodien ik uz soļa jaušama svētku atmosfēra un rosība. Ļaudis pamazām gatavojas Latvijas dzimšanas dienas kulminācijai – svētku vakariņām un salūtam.

Šogad īpaši šai dienai pacentušās arī Latvijas slavenības, kuras savos sociālajos tīklos steidz publicēt apsveikumus svētkos, kā arī dalās fotogrāfijās no sarūpētā cienasta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Dievs svētī Latviju. Daudz laimes dzimšanas dienā, mana Latvija,” Twitter.com sveic aktieris Rihards Lepers.

”Daudz laimes, Latvija. Audz ar mīlestību,” vēl grupas Instrumenti solists Jānis Šipkēvics juniors.

”Novēlu, lai piederība Latvijai nav tikai formāls ieraksts pasē, bet gan emocionāls piepildījums!” tā Ventspils mērs Aivars Lembergs.

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl