Latvijas slavenākās Olgas vienojas kopīgā dziesmā

Pievienot komentāru
Latvijas slavenākās Olgas vienojas kopīgā dziesmā
Foto: Gints Ivuškāns

Dziedātāja Olga Rajecka, aktrise Olga Dreģe un TDA Dzintariņš mākslinieciskā vadītāja Olga Freiberga iedziedājušas īpaši viņām tapušu dziesmu Ir labi, ka tu esi.

Gatavojoties unikālajam koncertam Ielūdz Olgas!, kas 30. jūlijā notiks Lielvārdes estrādē Spīdalas saliņā, pagājušajā nedēļā dziedātāja Olga Rajecka, aktrise Olga Dreģe un TDA Dzintariņš vadītāja Olga Freiberga Ginta Stankeviča studijā ieskaņoja īpaši viņām sarakstīto dziesmu Ir labi, ka tu esi (Guntara Rača teksts, Ginta Stankeviča mūzika). Šonedēļ dziesma sāks savu skanējumu Latvijas radiostacijās, bet 30. jūlija koncertā tās atskaņošanā piedalīsies visi koncerta dalībnieki, informē projekta sabiedrisko attiecību vadītāja Una Griškeviča.

Foto

Par iespēju sadziedāties ar abām pārējām Olgām ir gandarīta arī leģendārā aktrise Olga Dreģe: “Vienmēr esmu domājusi: nu, kā tā var būt, ka mums abām ar Olgu Rajecku ir dziedamās balsis, bet kāpēc mēs nekad neesam kopā padziedājušas? Nu tad tagad, 30. jūlijā, padziedāsim! Jau esam saskaņojušas toņkārtas un padomājušas par mūsu duetu un repertuāru, turklāt tagad esam ierakstījušas kopdziesmu, kas man ļoti, ļoti patīk! Man tas liekas ļoti zīmīgi, spēcīgi un satraucoši, ka šis sapnis par dziedāšanu kopā ar abām manām vārdamāsām ir piepildījies.”

Video

Atgādinām, ka 30. jūlijā Lielvārdē notiks unikāls koncerts Ielūdz Olgas! jeb Lielvārdei 815″, kurā līdzās Olgai Rajeckai, Olgai Dreģei un Olgai Freibergai piedalīsies arī mākslinieču aicinātie viesi – grupa Turaidas Roze un dziedātājs Uģis Roze, Tautas deju ansambļi Dzintariņš, Rotaļa XO un Dancis, aktieri Ģirts Ķesteris, Egils Melbārdis un Līga Zeļģe, dziedātāji Aija Andrejeva un Alex, kuri abi arī ir lielvārdieši u.c. mākslinieki.