12 komentāri
Latvijas skaistule, kura sajūsminājusi Īriju – seksīgā modele Lāsma Kalnāja
Lāsmas privātais arhīvs

Viens no vārdiem, kurš izklaides industrijas draugiem ir jāliek aiz auss, ir Lāsma Kalnāja. Devusies uz Īriju vien nelielā ceļojumā, Lāsma tur palikusi, lai drosmīgi sāktu veidot veiksmīgu modeles karjeru, par kādu nav spējusi iedomāties pat pārdrošākajos sapņus.

Lāsma no Latvijas prom devusies pirms nepilniem diviem gadiem. Tolaik viņa pat iedomāties nevarēja, cik galvu reibinoša karjera viņu sagaidīs Īrijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Devos prom no Latvijas uz īsu laiku. Vēlāk jau atradu darbu, tad likās, labi – palikšu uz sezonu. Nekad mūžā nebiju domājusi, ka strādāšu kā modele. Pat prātā nebija ienācis, un, pat ja bija tāda vēlme, nelikās, ka esmu tam piemērota,” sarunā ar Skaties.lv neslēpj Lāsma.

Foto

Protams, pirmie soļi nav viegli – darba daudz, un nekādi zelta kalni uzreiz tev makā negāžas. “Ir fotosesijas, par kurām tev nemaksā, bet, tā kā dari to sev, tas visu attaisno.

Īpaši, ja patīk tas, ko dari, tad vari to darīt arī par velti. Katra fotosesija, šovs, reklāma iemāca ko jaunu, jaunas pazīšanās, jauna pieredze. Tas viss ir ļoti nepieciešams.

Savu portfolio veidoju pati. Sadarbojos ar fotogrāfiem, lai iegūtu bildes, kas manā portfolio vēl nav. Neesmu modele uz pilnu slodzi, tas ir kā darbs, ko mīlu, kā hobijs,” atklāj Lāsma, neslēpjot, ka, lai uzturētu sevi ikdienā, piepelnās darbā viesnīcā. Taču paralēli viņas modeles karjera plaukst un zeļ – arvien vairāk talantīgu ārzemju fotogrāfu savos profilos lepojas, ka tiem bijusi iespēja sastrādāties ar daudzsološo Lāsmu, meitenes attēli redzami Īrijas žurnālos.

”Modeles darbā pagājuši tikai seši mēneši, un jau esmu sapratusi, ka mīlu, ko daru, tāpēc lieliem soļiem uz priekšu,” lepojas meitene, kura apņēmusies nepadoties un visu sasniegt ar centīgu darbu.

Jau šobrīd Lāsma fotografējas dažādiem Īrijas reklāmas žurnāliem un par savas karjeras veiksmes atslēgu sauc drosmi riskēt.

Lāsma Kalnāja

Lāsma Kalnāja

”Nezinu, cik viegli būtu sākt modeles karjeru Latvijā, jo, ļoti iespējams, ka Latvijā nekad to nebūtu mēģinājusi. Šeit spēru soli – doties uz modeļu aģentūru – tikai tāpēc, ka apkārtējie mudināja un iedvesmoja.

Pamēģināju un pati ilgi nespēju noticēt, ka uzreiz parakstīju līgumu. Mans šī brīža lielākais sasniegums ir mana bezbailība, kas mani mudināja riskēt, atlidot uz citu valsti un noticēt sev tik ļoti kā nekad.

Modeles karjera ir cēlusi manu pašapziņu un likusi noticēt – ja grib, tad var!” tā jaunā zvaigzne.

Viņas plāni ir ļoti lieli – kā smejas Lāsma, ja pusgada laikā sasniegts tik daudz, jāturpina tādos pašos tempos.
Starp citu, Lāsmai ir lieliska draudzene, kuras vārds Latvijas izklaides industrijas draugiem nav svešs un kuras pieredze ir atbalsts un iedrošinājums arī Lāsmai. Tā ir šovu zvaigzne Violeta Stepanova.

“Violetu pazīstu jau daudzus gadus, un mūs vieno līdzīga dzīves uztvere. Es to sauktu par bezbailību, spēju domāt vieglprātīgi, bet labā ziņā.

Kaut kas pozitīvs un spēcīgs, tāds kā cīņas gars, un vēlme dzīvot pašām sev,” spriež Lāsma.

TOP komentāri

 • Liāna

  Liāna

  Ginta jau ir supemodele, šai meitenei tas kā hobijs, un lai dara, ko vēlas, ja patīk ! Tiklīdz kaut ko dara, uzreiz jānorej. Labāk sēžat klusējot, ja nav laba ko teikt
 • Ivonna
 • Janis
  +5 +5 0

  Janis

  Nav jau jabut nekam pasaulslavenam lai dalitos ar veiksmes stastu, ceru ka šāds raksts kalpos ka iedvesma ticet sev, milet sevi un ne no ka nebaidities. Malacis meitene, lai dara ko sirsniņa vēlas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl