1 komentārs
Latvijas skaistākā meitene konkursam Miss World 2016 gatavo neaizmirstamu deju
Foto: Arvis Ertmanis

Līdz pasaules prestižākajam skaistumkonkursam Miss World 2016, kas šogad notiks Vašingtonā, atlikušas 33 dienas. Nu kļuvis zināms, ka titula Miss Latvia 2016 ieguvēja Linda Kinca talantu šovā uzstāsies ar īpašu deju.

Linda Kinca par Miss Latvia 2016 tika kronēta vasaras vidū. No šī brīža skaistule sāka gatavoties prestižākajam pasaules konkursam.

”Linda Kinca cītīgi gatavojas tam, lai visa pasaule redzētu, ka mazā Latvija ir liela ar skaistiem, gudriem un talantīgiem cilvēkiem,” akcentē aģentūras Miss and Mr Latvia pārstāve Julija Mueggler-Djadenko.

Latvijas skaistākā meitene konkursa grandiozajā finālā 18. decembrī Vašingtonā tērpsies dizaineres Agneses Eidukas šūtā vakarkleitā. ”Mūsu Linda noteikti būs neatvairāma,” pauž Mueggler-Djadenko.

Foto

Īpašs notikums skaistumkonkursa ietvaros ir talantu šovs, kuram Linda kopā ar Latvijas Nacionālās operas un baleta solisti Zani Teikmani gatavo, Miss and Mr Latvia pārstāves vārdiem, neaizmirstamu deju.

Konkursa Miss World nolikums paredz, ka visām dalībniecēm jādarbojas kādā sociālā projektā. ”Linda ļoti mīl dzīvniekus un mēģina pievērst sabiedrības uzmanību pamestiem dzīvniekiem. Linda ir dzīvnieku patversmes Ulubele biedrs. Viņa staidzina un socializē suņus, kuri vēlas atrast saimniekus un draugus uz visu mūžu,”stāsta Mueggler-Djadenko.

Foto

Tikmēr turpinās pieteikšanās nacionālā skaistumkonkursa Mis un Misters Latvia 2017 atlasei.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl