Latvijas Radio koris uzstāsies Sidnejas festivālā

Komentāri
Latvijas Radio koris uzstāsies Sidnejas festivālā
Foto: Ieva Lūka, LETA

Latvijas Radio koris un diriģents Sigvards Kļava 23. un 24. janvārī sniegs divus koncertus Sidnejas festivāla ietvaros. 75 gadu pastāvēšanas laikā Radio korim šī ir koncertdebija Austrālijā, informē Latvijas Radio kora pārstāve Ilze Tormane.

”Mūsu koncertprogrammas pamatā būs Baltijas un Ziemeļvalstu kora mūzikas meistardarbi. Abu reģionu senās kora dziedāšanas tradīcijas ir ietekmējušas un veidojušas visā pasaulē augsti novērtēto izpildījuma kvalitāti, kam raksturīga izsmalcināta muzikalitāte, bagāts un krāsains kora skanējums, izcila ansambļa kultūra. Tādiem komponistiem, kā Vasks, Sandstrēms, Nisteds, Perts, kā skanisks dialogs starp gadsimtiem programmā iekļauti pasaules dižgaru – Mālera un Pērsela – mūzika mūsdienu kormūzikai raksturīgos aranžējumos,” stāsta Latvijas Radio kora mākslinieciskais vadītājs Sigvards Kļava.

Sidnejas festivāls risinās no 8. līdz 28. janvārim, tajā piedalās daudz dažādu mākslinieku no visas pasaules, kuri sniedz gan muzikālus, gan teatrālus, dejas, cirka, kabare priešnesumus, kā arī piedāvā apskatīt dažādas instalācijas un programmas ģimenēm.

Latvijas Radio koris viesosies un sniegs koncertu arī vietējiem latviešiem.

Uz Austrāliju koris devās tiešā ceļā no Londonas. 28. janvārī dziedātāji atgriezīsies Latvijā pēc trīs nedēļu pasaules koncerttūres, kuras laikā būs pabijuši divos kontinentos un salā, kopā četrās valstīs un 10 pilsētās, sniedzot 11 koncertus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl