Komentāri
Latvijas Radio bigbends, Raimonds Pauls un solisti uzstāsies Maskavā
Publicitātes foto

Šodien, 28. janvārī, Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē kultūras programmas ietvaros Latvijas Radio bigbends, solisti maestro Raimonds Pauls, Kristīne Prauliņa un Intars Busulis sniegs koncertu P. Čaikovska zālē Maskavā. Koncertu būs iespējams vērot arī tiešsaistē.

Kā informē Latvijas Radio bigbenda pārstāve Ance Jirgena, koncerta programmā iekļauti džeza klasikas skaņdarbi Latvijas Radio bigbenda izpildījumā, kā arī pavisam jauni aranžējumi mūzikai no latviešu kinofilmām un nule kā izskanējušā projekta Mare Balticum.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Soliste Kristīne Prauliņa koncertā izpildīs dziesmas no koncertprogrammas Jaunās latviešu džeza dziesmas, kuras tieši viņai komponējis maestro Raimonds Pauls. Intara Busuļa repertuārā būs gan dueti ar Kristīni Prauliņu, gan skaņdarbi no Māra Briežkalna kvinteta programmas Latvian Evergreens – latviešu klasiķu skaņdarbi jaunos džeza aranžējumos –, gan arī no mūzikas albuma Dai Bog – maestro Raimonda Paula skaņdarbi ar krievu dzejnieka Jevgēņija Jevtušenko vārdiem.

Vērot izpārdoto koncertu 28. janvāra vakarā būs iespējams Maskavas filharmonijas tīmekļa vietnē meloman.ru/concert/big-bend-latvijskogo-radio-i-rajmond-pauls/. Tiešraides sākums plkst. 19:00

Koncerts ir iekļauts Latvijas prezidentūras ES Padomē kultūras programmā, apliecinot tās pamatvērtības – laikmetīgumu, unikalitāti un izcilību. Programmu veido apmēram 200 pasākumu visā pasaulē, un tā ir vērienīgākā Latvijas kultūras izcilības prezentācija ārvalstīs kopš neatkarības atjaunošanas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl