Komentāri
Latvijas modes eksperti vērtē Kristapa Porziņģa uzvalku Latvijas karoga krāsās
Foto: LETA un Facebook.com

Par pagājušās nedēļas centrālo notikumu kļuva basketbolista Kristapa Porziņģa iekļūšana Nacionālās Basketbola apvienības draftā. Kamēr sporta fani jūsmoja par viņa talantu bumbas driblēšanā, modes gardēži priecājās par uzvalku Latvijas karoga krāsās, ko Kristaps bija pasūtījis īpaši šim pasākumam. Ko par to domā Latvijas modes eksperti?

Modes mākslinieks Dāvids

Foto: LETA

Foto: LETA

Uzvalkam nav nekādas vainas. Priecē, ka jaunietis šādā veidā pauž savu patriotismu. Tas bija ļoti gaumīgi. Jāņem vērā, ka puisis ir garš, tāpēc viņam nav viegli apģērbties. Uzvalks ir labi uzšūts, uz auguma. Patriotisms vienmēr būs modē. Citi no tā var tikai mācīties.

Modes žurnāliste Una Ulme-Sila

Foto: LETA

Foto: LETA

Man ir liels prieks, ka Kristaps, zinot, cik liela pasaules mediju uzmanība viņam tiks veltīta, ir īpaši padomājis par savu stilu. Uzvalks ir perfekti pašūts – zem žaketes piedurknēm ir redzama krekla aproces maliņa, arī bikšu garums ir ideāls. Par oderi vispār esmu sajūsmā! Neesmu vīriešu apģērbu eksperte, bet mani nedaudz mulsina žaketes smokinga stila apkakle, tādā gadījumā bikšu sānos būtu jābūt atlasa ielaidumam. Lai nu kā – izcils piemērs, kā ģērbties nozīmīgā dzīves notikumā, kāds Kristapam viennozīmīgi bija šis brīdis.

Modes blogeris Deniss Ševeļovs

Foto: LETA

Foto: LETA

Krāsu institūts Panton par 2015. gada krāsu pasludināja Marsala toņi. Marsala krāsa ir nosaukta par godu itāļu sarkanvīnam no Sicīlijas pilsētas Marsalas, kar arī ļoti atgādina Latvijas karoga krāsu. Šogad šie toņi ir īpašā cieņā modes pasaulē, un katrs acīgs apģērbju veikala apmeklētājs visos veikalu plauktos jau sen ir pamanījis izstrādājumus nacionālās krāsas. Zinu, ka dažās valstīs nav pieņemts ģērbties nacionālā karoga krāsās, taču mums, Latvijā, tas nekas īpašs nav. Prieks, ka šosezon patriotisms un mode iet roku rokā. Šī krāsa labi piestāv vīriešiem, kas vēlās izcelties pieklājības robežās, ko mēs varam pamanīt arī Porziņģa gadījumā. Gaidīsim vairāk modes paraugdemonstrējumu no šā “sportsmena”.

FOTO

Lasi vēl