Latvijas homofobu TOP 10 + GRAND PRIX

14 komentāri

Straujiem soļiem pietuvojies Eiropraida noslēguma gājiens, kas jau šo sestdien notiks Vērmanes dārzā. Šis notikums izraisījis plašu rezonansi un “šūmēšanos” sabiedrībā. Kamēr citviet gaismā regulāri tiek celti Latvijas populārākie geji, portāls Skaties.lv nolēmis aplūkot, kas tad ir Latvijas lielākie homofobi – cilvēki, kurus pārņem uzmācīgas iracionālas bailes no homoseksuāliem cilvēkiem.

10. Dīdžejs Horens Stalbe

“Tā ir sabojātā pasaule. Tas nav normāli.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: LETA

Foto: LETA

9. Latviešu arhitekte un politiķe Ingūna Rībena

“Piedodiet, bet pret idiotiem neviens likums nekā nevar garantēt,” – politiķe paziņojumā “Tikumības rēgs pār Latviju”.

Foto: LETA

Foto: LETA

8. Deputāts Imants Parādnieks

“Tas, kas nāk iekšā no Eiropas, Amerikas, visa tā homoseksuālisma propaganda, nav noteikti ar pozitīvu zīmi,” laikraksta Diena un portāla Diena.lv rīta raidījumā Dienas Rīts sacīja Nacionālās apvienības pārstāvis Imants Parādnieks.

Foto: LETA

Foto: LETA

7. Latvijas seksa eksperts Edgars Toretto

“Man radies jautājums – kas to visu sponsorē? Saeima pieņēma lēmumu atļaut Eiropraidu Rīgā. Vai tas nozīmē, ka Saeimā sēž kāds zilais? Latvijā nekāds geju gājiens nav vajadzīgs,” intervijā portālam Delfi.lv komentē Toretto.

VIDEO: Seksa eksperts un šova TV Zvaigzne dalībnieks Toretto laiž klajā jaunu sarunu šovu – Nimfomāns

6. Arhibīskaps Jānis Vanags

“Uzskatām, ka stingri jānošķir izglītošana par dzimumu attiecībām no homoseksuālisma propagandas. Pirmā ir nepieciešama un pieļaujama, tai ir vieta skolu vecākajās klasēs. Savukārt homoseksuālisma propagandai tikumiski veselā sabiedrībā nav vietas. Šādas attiecības nav auglīgas, tās degradē cilvēka cieņu un var radīt veselības problēmas,” teikts Latvijas kristīgo konfesiju atklātā vēstulē, ko parakstījis arī Jānis Vanags.

Foto: LETA

Foto: LETA

5. Žurnāliste, publiciste un sabiedriskā darbiniece Elita Veidemane

“Komunisma totalitārisms atšķiras no homoseksuālā totalitārisma tikai ar to, ka pirmajam bija savs gulags, kur nobāzt disidentus, otrajam nav. Pagaidām nav,” intervijā laikraksta NRA 2015. gada janvāra numurā viedokli pauž Veidemane.

Foto: LETA

Foto: LETA

4.  Prokrieviskais aktīvists Vladimirs Lindermans

“Vai mēs gribam, lai mūsu bērnus skolās, bērnudārzos, bērnu un jauniešu kolektīvos, pulciņos, biedrībās apmāca homoseksuālismā – kā latvju meitām kļūt par lesbietēm, kā latvju dēliem kļūt par gejiem? Vai tādā laimē gribam diet?” – savā un dziesminieka Kaspara Dimitera paziņojumā tautu uzrunāja Lindermans.

Foto: LETA

Foto: LETA

3. Dziesminieks un dzejnieks Kaspars Dimiters

Foto: LETA

Foto: LETA

“2014. gada 6. novembrī, neilgi pēc vēlēšanām, par savu homoseksuālo orientāciju paziņoja LR ārlietu ministrs E. Rinkēvičs, kļūstot par reālu NACIONĀLO GEJU. Tāda parādīšanos biju paredzējis jau pirms gada, jo šo priekšvēlēšanu častušku publicēju savā kanālā jau 2013. gada 17. novembrī. Ar nelielām vizuālām izmaiņām publicēju to “pa svaigo”,” savu jaunsacerēto dziesmu komentēja Dimiters.

2. Aktieris un politiķis Artuss Kaimiņš

Jau kopš radio BOOM FM raidījuma Suņu būda pirmsākumiem aktierim allaž izteikti “sasāpējies” bijis tieši homoseksuāļu jautājums. Modes blogerim Denisam Ševeļovam viņš tiešā tekstā pajautāja, “vai viņš vēl ilgi būs gejs”, bet tad centās rast argumentus, vai geji un lesbietes drīkst svinēt Lieldienas.

Foto: LETA

Foto: LETA

1. Romas katoļu baznīcas kardināls Jānis Pujats

“Skarbi teikts, bet pat Hitlera un Staļina režīmi neiedrošinājās pederastiju pacelt valsts politikas līmenī. Diemžēl ES šis nesmukums ir kļuvis aktuāls. Mūsu Satversme pieļauj tikai normālu ģimeni. ES uzsākts iekšējais karagājiens pret kristīgo ticību,” piedaloties Saeimas Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē, par traģēdijas iemeslu nosauca morāles vērtību izzušanu, novēroja aģentūra BNS.

“Mums ir Vatikāna atgādinājums — pat tanīs valstīs, kur pieņemti likumi par labu homoseksuālismam, ir jāstāv tam pretī. Mēs nemainīsim kristīgo dzīves veidu pret elli,” viņš dalījās pārdomās ar Latvijas Avīzi. “Sātans arī ir ļoti inteliģents. Bijušais eņģelis. Es brīnos, kā Cālītis vēl patur savu amatu Teoloģijas fakultātē.”

Foto: LETA

Foto: LETA

GRAND PRIX

 Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs

Foto: LETA

Foto: LETA

“Godīgi sakot, man ir pilnīgi vienalga, kā viņš izmanto savu dzimumlocekli vai tūpli. Man tas ir pilnīgi vienalga. Tā ir viņa privāta lieta. Es vadu Ventspils pašvaldību 25 gadus, es šajā laikā neesmu saticis nevienu geju, nevienu homoseksuāli, ne arī nevienu lesbieti. Vienkārši neesmu saticis un nezinu. Un atklāti sakot, zināt negribu,” Rinkeviča paziņojumu komentēja Lembergs. “Es domāju, ka valdības loceklis, ārlietu ministrs nodarbojoties ar homoseksuālisma propagandu, viņš nodara kaitējumu. Jo tā dzīvnieku suga, kura nevairojas, tā izmirst. Un vairošanās instinkts ir dabīgs, kas piemīt visām dzīvām radībām. To pārtraucot, tās izmirst.”

LATVIJAS HOMOFOBU TOPS

Latvijā 2006. gadā protestē pret seksuālo minoritāšu gājienu

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl