Komentāri
Latvijas ballīšu zvēra Raspopova jaunais “mersis” jau īpašniekam radījis 430 eiro zaudējumus
Foto: personīgais arhīvs

Latvijas ballīšu zvērs un “selfiju” karalis Raivis Raspopovs nesen savā īpašumā ieguva jaunu rotaļlietu – 25 tūkstošus vērtu 2009. gada Mercedes Benz S320. Diemžēl jaunais pirkums siržu lauzējam jau sagādājis ne mazums galvassāpju, kas vainagojušās ar iztrūkumu maciņā.

Mercedes markas braucamo Raivis nolēmis iegādāties līzingā, tomēr kreditējošā iestāde vairākkārt atteikusies piešķirt naudu, nevēloties sadarboties ar ballīšu zvēra izvēlētajiem uzņēmumiem. ”Sākumā vēlējos auto līzingu noformēt ar SIA Belgian auto, tomēr Unicredit šo darījumu slēgt atteicās. Vēlāk šo pašu auto mēģināju iegādāties jau caur SIA LASREN, bet arī šie pūliņi cieta neveiksmi,” intervijā portālam Skaties.lv stāsta Raivis. ”Vēlāk mēs darījumu turpinājām, izmainot tīri juridiski rēķina piestādītāju un apmaksātāju, lai mainītu situāciju un varētu oficiāli noslēgt darījumu. Tas izdevās, naudu viņi saņēma nekavējoties pēc paraksta uzlikšanas.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Personas, kuras man šo auto pārdeva – Inga Kojane un Rolands Puišis – man ilgi ”skaloja” galvu ar visādiem solījumiem, lai tikai es piekristu šim darījumam. Solīja, ka nebūšot nekādu problēmu, ja kas atgadīsies, viņi visu nosegs. Beigās ieguvu auto ar vienu atslēgu un apmēram 430 eiro zaudējumiem,” sašutis ir “selfiju” karalis.

”Sākotnēji mani viss apmierināja, taču pēc darījuma viņiem bija jānodod otras automašīnas atslēgas. Divas nedēļas viņi aizbildinājās, ka nevarot tās atrast savā nekārtīgajā mājā. Es teicu, ka atslēgas jānobloķē un viņiem jāsedz izdevumi, tomēr viņi uzstāja, ka man jāgaida. Es gaidīt nevarēju, jo apdrošinātāji, lai izveidotu KASKO polisi, nevarēja apdrošināt auto ar vienu atslēgu. Vienīgais risinājums bija atslēgas oficiāla nobloķēšana Mercedes centrā Domenikss. To es arī izdarīju, šķiroties no 30 eiro,” atklāj Raivis.

”Nākamajā dienā, kad jau biju piedraudējis ar medijiem, dīvainā kārtā viņi atrada otru atslēgu un paši uz savu galvu to aizveda auto īpašniekam, kas ir Unicredit leasing. Bloķētā atslēga vairs nav derīga un tagad, lai atjaunotu atslēgu, viņu neizdarības dēļ man Domenikss centram jāmaksā 400 eiro,” sašutis ir ballīšu karalis. ”Zaudējumus, kas radušies auto pārdevēju dēļ, viņi man segt atsakās. Manuprāt, šādu necilvēcīgu, negodīgu un biznesa līmenī neadekvātu rīcību būtu jāziņo sabiedrībai, lai cilvēki uzmanās.”

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl