Latvijā viesosies Tokiko Kato, kas Japānā par hitu padarīja Raimonda Paula dziesmu

Komentāri

Jūlijā Latviju apmeklēs un kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri koncertēs slavenā japāņu estrādes dziedātāja Tokiko Kato. Viņa pazīstama kā latviešu komponista Raimonda Paula dziesmas Dāvāja Māriņa izpildītāja, kas viņas interpretācijā 1987. gadā Japānā kļuva ļoti populāra.

Šī gada jūnijā Liepājas Simfoniskais orķestris devās koncerttūrē uz Japānu, kur astoņos koncertos uzstājās kopā ar Tokiko Kato. Turpinot sadarbību, dziedātājai Latvijā 30. jūlijā paredzēta uzstāšanās ar Liepājas Simfonisko orķestri mūzikas festivāla Liepājas vasara atklāšanas koncertā Sakuras zars.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tokiko Kato, būdama Tokijas Universitātes studente, gūva uzvaru Amatieru šansona konkursā un jau nākamajā, 1966. gadā ieguva labākā uzlecošā talanta balvu Japānas ierakstu gada balvas konkursā. Labākā skatuves mākslinieka balva minētajā konkursā 1969. gadā par dziesmu Šūpuļdziesma vientuļai naktij uznesa Tokiko Kato slavas virsotnē. Dziedātāja katru gadu plaši koncertē gan Japānā, gan ārvalstīs un aktīvi iesaistās dažādos sabiedriskos un mākslinieciskos projektos.

VIDEO: Dziesma Dāvāja Māriņa trīs valodās

VIDEO: Tokiko Kato dzied latviski ar grupu The Sound Poets

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl