1 komentārs

Duets Dvines jeb dvīņumāsas Anastasija un Katrīne klausītāju vērtējumam nodod savu jaunāko veikumu – dziesmu Vienu mirkli, informē dueta menedžere Rūta Doveika.

“Dziesma ir apcerējums par tām naktīm, kas ir pārāk īsas, par tām reizēm, kad jāpaliek nomodā tikai, lai paildzinātu mirkli,” stāsta dziesmas teksta autore jaunā dziesminiece, grupas SunSuns soliste Ilze Fārte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesmas mūzikas autori ir Dvines un Mārtiņš Makreckis.

Foto

Šī ir pirmā dziesma, kas seko pavasarī iznākušajam dueta debijas minialbumam Solid Colors, kurā bija atrodama skaņdarba versija angļu valodā (Lost & Found). Ar dziesmas latviskošanu Dvines plāno vairāk pievērsties muzicēšanai latviešu valodā.

Video

Dvines ir dvīņumāsu duets, kas plašāk zināms, pateicoties savām oriģināldziesmām, dalībai TV šovos, kā arī sadarbībām ar vairākiem deju mūzikas producentiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl