Latvijā sāks izrādīt Sūzenas Bīras drāmu Serēna

Komentāri

No piektdienas, 26. decembra, Latvijas kinoteātros sāk izrādīt Sūzenas Bīras jaunāko filmu Serēna (Serena)

Filmas Serēna centrā ir kaislīgs mīlas stāsts, kas risinās kalnainajā Ziemļkarolīnā 1920. gados. Kokrūpnieks Džordžs Pembertons apņem par sievu daiļo Serēnu, kurai zemes un mežu apsaimniekošana līdz šim bijusi sveša. Uzņemoties darbu vadītājas lomu vīra meža izstrādes kompānijā, Serēna pārsteidz savus padotos ar uzņēmību, atbildību, ambīcijām un vadības spējām. Viņai ne tikai jācīnās par savu vietu starp vīriešiem, bet arī pret valdību, kas grib atņemt viņiem piederošo zemi.

Nelaime ienāk jaunajā ģimenē ar ziņu, ka pēc pārtrūkušas grūtniecības Serēnai vairs nevar būt bērnu. Džordžam savukārt ir ārlaulības dēls, kas dzimis pirms viņš iepazinās ar Serēnu. Šī doma ir tik ļoti nepanesama, ka Serēna uzdod vienam no strādniekiem puisi nogalināt…

Līdzīgi kā filmā Vējiem līdzi šo filmu caurstrāvo mīlestība, traģēdija, naids, drāma un spriedze, kas risinās uz vēsturiska fona.

Serēna ir trešā reize, kad uz lielā ekrāna satiekas Amerikas Kinoakadēmijas balvas ieguvēja Dženifera Lorensa (Bada spēles, Amerikāņu afēra un Optimista stāsts) un Amerikas Kinoakadēmijas balvas nominants Bredlijs Kūpers (Paģiras, Amerikāņu afēra un Optimista stāsts). Filmu režisējusi Sūzena Bīra (Lietas, ko pazaudējām ugunsgrēkā un Labākā pasaulē).

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl