Komentāri

No piektdienas, 19. decembra, Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt Skota Armstronga komēdiju Trakie piedzīvojumi Meksikā (Search party).

Trakie piedzīvojumi Meksikā vēsta par to, kā 24 stundu laikā no stāvēšanas pie altāra, lai teiktu Jā! vārdu savai mūža mīlestībai, nokļūt līdz nekurienei tuksneša vidū Meksikā. Lai izbēgtu no narkokarteļa pasūtījuma slepkavām, cilvēka orgānu tirgotājiem un izsalkušiem koijotiem, Nardo vienīgi var palīdzēt viņa bērnības draugi Džeisons un Evans. Pārpratumiem bagāts stāsts, kā izkļūt no viskutelīgākajām situācijām Meksikā un nokļūtu atpakaļ mājās, spītējot pat visneiedomājamākajām briesmām.

Filmu Trakie piedzīvojumi Meksikā piedāvā filmu Paģiras 2, Road Trip un Vecā skola veidotājs Skots Armstrongs, kuram šī ir debija režisora krēslā. Filmā galvenās lomas spēlē T.J. Millers, Adams Palijs un Tomass Midledičs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl