Latvijā sāks izrādīt neparasto drāmu Puikas gadi

Komentāri

No piektdienas, 14. novembra, Latvijas kinoteātros sāks izrādīt Ričarda Linkleitera unikālo filmu Puikas gadi (Boyhood), kuras uzņemšana prasījusi 12 gadus.

Režisora Ričarda Linkleitera Puikas gadi ir unikāls projekts – filma ar vieniem un tiem pašiem aktieriem tika veidota 12 gadus. Filmas sākumā tās galvenais varonis Meisons ir sešus gadus vecs, un filma seko līdzi tam, kas notiek viņa puikas gados – pārcelšanās uz jaunu skolu, pirmā iemīlēšanās, pirmā vilšanās.

Puikas gadi – tā ir emociju gamma, ko piedzīvo ikviens, kļūstot par pieaugušu cilvēku.

Filma, kas atzīta par vienu no skaistākajām šā gada aktierfilmām saņēmusi nozīmīgas balvas starptautiskajos filmu festivālos – Berlīnē, Sansebastjanā, Sietlā, Norvēģijā un ASV. Tā noteikti kļūs arī par nopietnu pretendenti Oskara balvu skatē.

Filmā galvenās lomas atveido Ellars Koltreins, Ītans Hauks, Patrīcija Ārketa.

Režisors Ričards Linkleiters iepriekš veidojis filmas Before Sunrise, Before Sunset, Before Midnight.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl