Latvijā sāks izrādīt Kristofera Nolana jaunāko filmu Starp zvaigznēm

0 Komentāru
Latvijā sāks izrādīt Kristofera Nolana jaunāko filmu Starp zvaigznēm
Kadrs no filmas Starp zvaigznēm. Publicitātes foto

Piektdien, 7. novembrī, kinoteātros Latvijā sāks demonstrēs britu režisora Kristofera Nolana zinātniskās fantastikas piedzīvojumu filmu Starp zvaigznēm (Interstellar).

Zinātniskās fantastikas drāmas Starp zvaigznēm režisors ir daudzu atzītu filmu autors Kristofers Nolans (Tumšais bruņinieks, Pirmsākums), kurš kopā ar savu brāli Džonatanu Nolanu ir arī filmas scenārists. Galvenajās lomās mirdz spožākās kino zvaigznes – Oskara balvas laureāti Metjū Makkonahijs (Dalasas pircēju klubs), Anna Heteveja (Nožēlojamie), Oskara nominante Džesika Časteina (Slepenā operācija: 30 minūtes pēc pusnakts), Elena Berstina (Alise šeit vairs nedzīvo) un Maikls Keins (Sidra nama likumi), kā arī Vess Bentlijs, Keisijs Afleks, Makenzija Foja, Tofers Greiss un citi.

Filmas Starp zvaigznēm anotācija vēsta: Zemes resursi nav neizsmeļami – pienācis laiks, kad mūsu dienas uz šīs planētas ir skaitītas. Vai cilvēku suga varētu turpināties kaut kur citur zvaigžņotajā izplatījumā? Lai to noskaidrotu, pētnieku komanda dodas nozīmīgākajā misijā cilvēces vēsturē – ceļojumā ārpus mūsu galaktikas robežām. Ceļotāju vidū ir arī inženieris Kūpers – divu bērnu tēvs, atraitnis, kurš augstāku mērķu vārdā gatavs upurēt savu ģimenes dzīvi.

0 Komentāru