Latvijā sāks demonstrēt krievu komēdiju Muļķa diena

0 Komentāru
Latvijā sāks demonstrēt krievu komēdiju Muļķa diena
Publicitātes foto

No piektdienas, 21. novembra, Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt Krievijas piedzīvojumu komēdiju Muļķa diena (День дурака).

Filmas centrā ir Vaņka, kurš strādā viesnīcā par šveicaru. Viņš neieredz viesnīcas bagātos viesus, bet tajā pašā laikā alkst padzīvot viņu grezno dzīvi. Pagaidām viņš ir spiests dzīvot uz kredīta pirktā automašīnā, jo no īrētā dzīvokļa ir izmests par nemaksāšanu. Šajā jau tā sarežģītajā situācijā uzrodas Sergejs Sergejevičs – parādu piedzinējs, kurš ir apņēmības pilns piedzīt no puiša parādu. Lai kaut kā atliktu izrēķināšanos, Vaņka izliekas par bagāta fermera dēlu, kura tēvs bez liekām ierunām piekritīs dzēst dēla kredītu. Bet pa ceļam uz fermu viņi abi iekļūst avārijā, kas Vaņkam izrādās ir negaidīts glābiņš. Provinciālās pilsētiņas korumpētais mērs un viņa zaglīgie administrācijas darbinieki viesus no Maskavas uztver par izmeklēšanas komitejas pārstāvjiem. Bijušo šveicaru gaida karaliska pieņemšana un “kukulis” – mēra meitas roka un sirds. Vai arī skandaloza atmaskošana.

Filmas režisors ir Aleksandrs Baranovs. Lomas atveido Aleksandrs Ļukovs, Aleksejs Vesjolkins, Aleksandrs Vorobjovs, Antoņina Divina, Vladimirs Markins, Sergejs Pavlovs.

0 Komentāru