Latvijā sāk izrādīt Vudija Allena jaunāko filmu ”Burvestība mēnessgaismā”

0 Komentāru
Latvijā sāk izrādīt Vudija Allena jaunāko filmu ”Burvestība mēnessgaismā”
Publicitātes foto

Šodien Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt amerikāņu dzīvā kino klasiķa Vudija Allena romantisko komēdiju ”Burvestība mēnessgaismā” (“Magic in the Moonlight”) ar spilgtu aktieru sastāvu.

Francija, pagājušā gadsimta divdesmitie gadi, gleznainais Azūra krasts, lepnas savrupmājas un bezrūpīga džeza mūzika – uz šī romantiskā fona risinās notikumi režisora un scenārista Vudija Allena jaunākajā filmā ”Burvestība mēnessgaismā”. Britu iluzionists Stenlijs ieradies Francijā, lai palīdzētu atmaskot iespējamo krāpnieci Sofiju, kura, uzdodoties par gaišreģi, ļaunprātīgi izmanto kādas bagātas ģimenes uzticību. Drīz vien Stenlijs apjauš, ka arī viņš neizbēgami nonācis Sofijas valdzinājuma varā, turklāt viņš tā arī nespēj izskaidrot daiļās jaunkundzes brīnumainās spējas.

Romantiskā komēdija ”Burvestība mēnessgaismā” ir jau astotā lente, ko Vudijs Allens (”Jasmīnas stāsts”, ”Pusnakts Parīzē”) pēdējās desmitgades laikā filmējis Eiropā. Pats būdams trīskārtējs ”Oskara” laureāts, Allens bez pūlēm spēj piesaistīt saviem projektiem spožākos talantus. Izņēmums nav arī ”Burvestība mēnessgaismā”, kurā galvenās lomas atveido Emma Stouna (”Kalpone”, ”Vieglas uzvedības teicamniece”), “oskarotais” britu aktieris Kolins Fērts (”Karaļa runa”, ”Tāda ir mīlestība”), “oskarot” amerikāņu aktrise Mārsija Geja Hārdena (”Polloks”, ”Noslēpumu upe”), Džekija Vīvere (”Optimista stāsts”), Eilīna Atkinsa, Saimons Bakbērnijs un citi.

0 Komentāru