Latvijā sāk izrādīt komēdiju Neciešamie bosi 2

0 Komentāru
Latvijā sāk izrādīt komēdiju Neciešamie bosi 2
Publicitātes foto

No šodienas, 28. novembra, Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt komēdiju Neciešamie bosi 2 (Horrible Bosses 2) ar Holivudas zvaigžņu piedalīšanos.

Filmas centrā ir trīs draugi – Niks, Deils un Kurts vairs nespēj izturēt padotā statusu, tādēļ ir nolēmuši uzsākt uzņēmējdarbību, lai paši kļūtu par noteicējiem. Diemžēl sarunātais investors pēdējā brīdī trijotni “uzmet” un atstāj bešā. Palikuši bez cerētajiem līdzekļiem, puiši ir gatavi īstenot pārdrošu plānu – nolaupīt investora pieaugušo dēlu un pieprasīt izpirkuma maksu.

Populārās komēdijas Neciešamie bosi turpinājumā uz ekrāniem atgriežas skatītāju iemīļotie komiķi Džeisons Beitmans, Čārlijs Dejs un Džeisons Sudeikis, kā arī Dženifera Enistone (Milleru ģimenīte) un Oskara laureāti Džeimijs Fokss (Rejs) un Kevins Speisijs (Amerikāņu skaistums). Viltīgo investoru un viņa dēlu atveido oskarotais aktieris Kristofs Volcs (Atsvabinātais Džango) un Kriss Pains (Zvaigžņu ceļš).

Neciešamie bosi 2 režisors ir pieredzējušais komēdiju veidotājs Šons Anderss (Milleru ģimenīte, Seksa brauciens), kurš kopā ar Džonu Morisu (Milleru ģimenīte) ir arī filmas scenārija autors.

0 Komentāru