Komentāri

No 14. novembra Latvijas kinoteātros būs skatāma zviedru režisores Linneas Vidēnas (Linnea Widén) dokumentālā filma Nekad nepadodies, dēls. Viens no filmas galvenajiem varoņiem ir latvietis Uldis, kurš pirmo reizi cietumā nokļuvis 14 gadu vecumā, bet tagad cenšas savu dzīvi uzbūvēt no jauna.

Kā stāsta filmas pārstāve Latvijā, producente Ilona Bičevska, Nekad nepadodies, dēls seko patiesiem notikumiem un reāliem cilvēkiem – Uldim, Naielam un Kholem – dažādu tautību emigrantiem Stokholmā –, kuri cenšas sākt jaunu dzīvi likuma pareizajā pusē. Pagātnē ir skarbas dēkas, izaicinājumi ar varu, tuvinieku ciešanas, tagadnē – kopīgs uzņēmums, Dieva vārds, drauga plecs un nodevība. Puišiem nākas atskārst, ka izvēle joprojām jāveic ik uz soļa, un lauzt sevi vai padoties ir tikai divi no ceļiem. Filmas darbība notiek Zviedrijā, Latvijā un Anglijā.

Zviedru režisore Linnea Vidēna studējusi vēsturi, psiholoģiju un kino zinātni Stokholmas Universitātē un fotomākslu ASV. Viņas režisētās īsfilmas demonstrētas daudzos starptautiskos filmu festivālos, tostarp Nordisk Panorama, Dawson International, Hamptons International. Režisores īsfilma Fleshback ieguvusi balvu par izcilību Amsterdamas īsfilmu festivālā.

Filma Nekad nepadodies, dēls tiks demonstrēta Forum Cinemas un citur Latvijā no 14. novembra.

Filmas mājaslapa: nevergiveupson.lv

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl