Latvietis sajūsmina Holivudas zvaigzni: mūsu Dāvis kļuvis par slavenas aktrises privāto frizieri

1 komentārs
Latvietis sajūsmina Holivudas zvaigzni: mūsu Dāvis kļuvis par slavenas aktrises privāto frizieri
Privātais arhīvs

Pašmāju slavenību iecienītais matu meistars Dāvis Ķimenis Berghold iepaticies arī Holivudas spīdekļiem. Latvieša talantu atzinīgi novērtējusi slavena režisora sieva, bet kāda slavena aktrise viņu jau uzaicinājusi kļūt par viņas privāto matu meistaru.

“Augustā Holivudas režisori Rīgā uzņēma kadrus jaunai filmai ar slaveno Ebiju Kornišu (Abbie Cornish) galvenajā lomā. Komandā viena no asistentēm bija latviete.

Šī sieviete ieteica režisora sievai, kura jautāja pēc laba vietējā friziera, aiziet sataisīt matus pie manis. Režisora sieva bija sajūsmā,” sarunā ar Skaties.lv atceras Dāvis.

Drīz pēc šī apmeklējuma frizieris saņēmis īsziņu angļu valodā no sievietes, kura stādījusies priekšā kā Ebija Korniša. Aktrise, dzirdot labās atsauksmes no režisora sievas, vēlējusies pierakstīties pie Dāvja uz procedūru.

“Viņa atnāca pie manis ar blondi zaļiem matiem, kas bija ļoti sabojāti. Ebija neslēpa, ka ir sabijusies, jo viņai ar frizieriem esot ļoti slikta pieredze. Taču tas, ko es paveicu ar viņas matiem, tos nokrāsojot un pieaudzējot, Holivudas zvaigznei bija pārsteigums,” priecīga par paveikto ir Dāvis.

Foto: Latvijas un Holivudas zvaigznes izvēlas Dāvi


Aktrise frizierim atstājusi 100 eiro tējas naudā un uzaicinājusi Dāvi kļūt par viņas privāto meistaru. Pēc šīs tikšanās abi turpina uzturēt draudzīgu kontaktu.

“Mēs regulāri sazināmies pa telefonu, esam secinājuši, ka mums ir daudz kā kopīga, tāpēc ir, ko pārrunāt. Ebija man tagad saka, ka esmu viņas privātais frizieris un grib mani aicināt veidot viņai matus uz svarīgu Holivudas pasākumu, kas pulcē visas zvaigznes.

Es neiebilstu. Ir piepildījies mans lielais sapnis – Latvijā jau sen strādāju ar slavenībām, un nu mani novērtē un matus pie manis taisa Holivudas zvaigznes,” jūsmo Dāvis.

1 komentārs