Latviešu skaistules Viktorijas Vaildas divpadsmit visu laiku seksīgākās fotogrāfijas

12 komentāri
Latviešu skaistules Viktorijas Vaildas divpadsmit visu laiku seksīgākās fotogrāfijas
.instagram.com/victoriawildofficial/

Latvijas lielāko krūšu īpašniece, viena no visu laiku visvairāk aprunātākajām Latvijas skaistulēm Viktorija Vailda, nepārtraukti iepriecina fanus ar savām seksīgajām fotogrāfijām, izrādot savas tvirtās krūtis un seksuālās lūpas. Apskati visu laiku skaistākās Viktorijas fotogrāfijas! Modeles fani teju jūk prātā Viktorijas publiskotā skaistuma dēļ.

Skaistules mērķis ir izskatīties pēc iespējas līdzīgākai lellei Bārbijai un viņa uz savu mērķi iet pakāpeniski, bet ar izteiktu mērķi uz rezultātu. Viktoriju atbalsta viņas mīļotais vīrietis, kurš īpaši priecājas par palielinātajām lūpām, jo beidzot mīļotā spēj dāvāt baudu skūpstoties.

Viktorijas skaistuma ieteikumi!

”Kad man bija mazas lūpas, skūpstīšanās bija neinteresanta. Mans mīļotais vīrietis teica, ka skūpstīt sievieti ar mazām lūpām ir tas pats, kas skūpstīt sienu. Kopš palielināju lūpas viņš beidzot jūtas skūpstīts,” atklāj Viktorija.

Lūk, bildes, kuras visaugstāk novērtējuši Viktorijas fani, un kuras sociālajos tīklos apbērtas ar tūkstošiem ”patīk” sirsniņu!

”Visiem patīk koptas, pašpārliecinātas sievietes, ne tādas, kuras vienmēr drūmas, un neapmierinātas ar dzīvi. Tāpēc cerēsim, ka skaistums izglābs pasauli,” tā Viktorija.

”Lielas krūtis nav nekas pretdabisks. Ir arī cilvēki, kurus daba apveltījusi ar sulīgām lūpām un iespaidīgu dekoltē zonu. Lielas lūpas un krūtis padara sievieti seksuālu, un tāds ir mans mērķis – izskatīties seksuālai. Sākot palielinot lūpas vēlējos arvien lielākas un lielākas,” skaidro Viktorija.

”Iesaku sievietēm pamēģināt lūpu palielināšanu. Ja nepatiks pēc pusgada efekts izzudīs. Galvenais doties pie labiem ārstiem un izvairīties no parastiem kosmētikas kabinetiem. Sava veselība un skaistums ir jāsargā, pret to jāattiecas nopietni. Lai ietaupītu pāris simtus eiro, nevar riskēt ar savu ārējo veidolu,” pamāca Viktorija.

12 komentāri