Latviešu roka klasikas koncertā Mīlas rokbalādes tiksies romantiskie rokeri

0 Komentāru
Latviešu roka klasikas koncertā Mīlas rokbalādes tiksies romantiskie rokeri
Harijs Zariņš un Atis Ieviņš. Foto: Ieva Lūka, LETA

13. februārī koncertzālē Rīga skanēs latviešu roka romantiskā klasika – koncertā Mīlas rokbalādes grupa Colt ar draugiem izpildīs žanra vecmeistara Harija Zariņa lirisko repertuāru.

Koncertā līdzās kādreizējam Opus Pro, tagad Colt līderim, Harijam Zariņam piedalīsies Aija Andrejeva, Alex, Antra Stafecka, Dināra Rudāne un Egons Kronbergs. Koncertā tiks prezentēts H. Zariņa mīlas dziesmu izlases CD, informē Micrec PM.

Vaicāts par koncerta koncepciju, Harijs Zariņš saka: ”Kāda tur koncepcija – mūzika pati visu pasaka. Mīlas balādes ir mīlas balādes… Ideja nāca no jaukām sievietēm, kas teica – paklau, tev ir skaisti romantiskie gabali, bet vajadzētu tos apkopot vienviet, lai var tā īsti izbaudīt. Tagad tas ir izdarīts – diskā un arī koncertā. Dažas vecās dziesmas ir pārtaisītas. Piemēram, Vienvirziena ceļu Aisha iedziedāja duetā ar Colt solistu Ati Ieviņu. Tas jau sākumā bija iecerēts duets, bet toreiz nebija īsta partnera, tādēļ pirmajā versijā viņa bija viena pati.”

Koncertā, kas notiks Valentīndienas priekšvakarā, skanēs leģendārie hiti Tu un es, Rozā lietus, Kā neviens, Šonakt, Lietus serenāde u.c. Būs daudz ģitāru, smeldzīga sentimenta, izjustas kaisles un veselīgas nostalģijas latviešu roka labākajās tradīcijās. Pasākuma vaininieks Harijs Zariņš vēl piebilst: ”Jautrība un pārsteigumi arī neizpaliks!”

Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās un internetā.

0 Komentāru