Komentāri

Grupa ”Astra The 22’s”, kurā apvienojušies mūziķi no Latvijas un Amerikas, septembra sākumā izdos minialbumu un sniegs savu pirmo koncertu Rīgā.

Latviešu dziedātājas un dziesmu autores Kerijas Kalējas un amerikāņu ģitārista, dziedātāja un dziesmu autora Ērika Džeika (Eric Jayk) kopīgā projekta ”Astra The 22’s” pirmā publiskā uzstāšanās notiks 4. septembrī Latvijas 1. rokkafejnīcā Reiterna namā, informē izdevniecība ”MicRec”.

No 4. septembra mūzikas cienītājiem limitētā versijā būs pieejams arī grupas pirmais piecu dziesmu EP jeb minialbums ”Blue Venom”, kuru pēc koncerta Rīgā mūziķi prezentēs arī uz Lietuvā, kur ”Astra The 22’s” uzaicināti uzstāties ”Vilnius Music Week” koncertu sērijā. Uzstāšanās notiks 6. septembrī uz ”Loftas” skatuves.

”Ar nepacietību gaidu, kāda būs klausītāju reakcija uz mūsu mūziku. Šī būs pirmā reize, kad mūs dzirdēs plašāka auditorija, un mūsu darbs ir panākt, lai viņiem tas patiktu. Tāpēc viss ir atkarīgs no mums pašiem. EP izdošana kārtējo reizi man apliecina to, ka dzīvē viss ir iespējams. Mūzika ir universāla valoda ar spēcīgu iedarbību. Mums vēl ir daudz ideju un dziesmu un šis ir tikai pats sākums,” stāsta grupas dalībnieks Džeiks, kuram šī būs pirmā viesošanās Baltijas valstīs.

Jaunajā EP līdzās singlam “Save Me” būs iekļautas vēl četras pilnīgi jaunas dziesmas, no kurām tituldziesma ”Blue Venom” būs grupas nākamais singls, kuru paredzēts publicēt 1. septembrī. Visas jaunās dziesmas ir ierakstītas un miksētas ASV. Dziesmas ierakstīja un miksēja Kails Kelso (Kyle Kelso), kurš ar Džeiku jau agrāk sadarbojies, ierakstot un producējot viņa grupas ”Wildstreet” dziesmas. Kails producējis dziesmas ierakstu kompānijām kā ”Motown Records”, ”Atlantic”, ”Mercury” un ”Hollywood Records” u.c.

Albuma prezentācijas koncerta sākums 4. septembrī Latvijas 1. rokkafejnīcā Reiterna namā – plkst. 20.00, ieeja – bez maksas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl